En Şık 8 Hafta Sonu Kombini

16.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bütün bir hafta çalıştın,yoğun bir temponun içinde oradan oraya koşturdun. Biraz durmak ve kafa dinlemek istiyorsun. Neyse ki hafta sonu geldi çattı! İki güncük de olsa dinlenmek senin de hakkın. Çimenlerde sere serpe güneş banyosu yapmak, sakin bir cafede kitap okumak ya da arkadaşlarla boğaza nazır saatler süren bir kahvaltıya kim hayır diyebilir ki? Bunca yorgunluğun üzerine bir de hafta sonu planı yapmak için yorulmanı istemedik, senin için birkaç alternatif hazırladık. DeFacto’nun birbirinden şık ve stil sahibi koleksiyonlarından parçaların eşlik ettiği bir hafta sonu kaçamağına var mısın?


Konforlu Kombininle Tiyatronun Tadını Çıkar!
Üzerindeki stresi ve negatif enerjiyi dağıtabileceğin, mizah dolu bir tiyatro oyunu bütün havanı değiştirecek. Yeni haftaya daha pozitif ve rahatlamış olarak gireceksin. Giderken nasıl bir kombin yapman gerektiğiyle ilgili alternatifleri buraya bıraktık! geniş kesim pantolon ve slim denim pantolon kombinleri tiyatro için oldukça konforlu değiller mi?

Haydi Konsere!
Hafta sonu yapılacak en iyi planlardan bir tanesi de konser. Hoplayıp zıplamak, şarkılara eşlik etmek ve müziğin ritmine kendini kaptırmaktan daha iyi bir rahatlama yöntemi olamaz! Baskılı t-shirt kombininle katılacağın konserde hem rahat hem stil sahibi ol!

Günübirlik Kaçamaklar
Şehirden kısa süreli de olsa uzaklaşmak, doğayla biraz daha iç içe olmak istiyorsan hemen bir ada ziyareti yapmalısın. Hem şehirdesin, hem şehirden çok uzakta hissi veren, fayton ve bisiklet turları ile nostaljik yolculuk yapacağın ada keşfinde sana rahat kombinlerin eşlik etsin!


Eğlenmek Hepimizin Hakkı!
Haftanın bütün stresini üzerinden atacağın en güzel etkinlikler, sevdiklerinle yapılanlar değil mi sence de? Hadi bu hafta sonu dansın ve müziğin tadını çıkar, pazartesi günü işe yüzünde kocaman bir gülümsemeyle git Dans ederken seni rahat hissettirecek spor elbise ve cep baskılı şortunla gecede yıldız gibi parla!

Dinlenmek, eğlenmek hepimizin hakkı! Bütün haftanın yorgunluğunu ve stresini atmak için hafta içi planlar yapmaya başlıyor, hayalini kuruyoruz. Biz de hafta sonu planlarınızda sana eşlik edecek en güzel parçaları DeFacto koleksiyonlarından seçiyoruz. Gelsene!

En son yazılar