Maxi Elbise Nasıl Giyilir?

16.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Elbiseler hayatımızda önemli yere sahi olan parçalardan. Mini, maxi, günlük, abiye her modeli bizim için kurtarıcı! Ofis stilinde, özel günlerde, günlük kombinlerde olmazsa olmazımız. Tek parçada şıklığı, stili ve konforu sunan elbiseler, her sene olduğu gibi 2017 sezonunda da liste başı. Maxi elbiseler özel günlerde daha çok tercih ediliyor görünse de, artık günlük kombinlerin de vazgeçilmezi. Elbiseler bu kadar tercih edilirken doğru kombinleme ile ilgili ipuçları vermemek olmazdı. Senin için DeFacto’nun elbise koleksiyonundaki öne çıkan maxi elbiseleri ve kombinleme alternatiflerini inceledik. Gelsene!


Maxi Boy, Maxi Stil
Bileklere kadar uzanansiyah gece elbisesi, katılacağın özel davette siyah bir kuğu gibi görünmeni sağlayacak! Gece boyu bakışları üzerinde toplayacaksın. Kombinine eşlik edecek kalın bantlı siyah ayakkabı ve otantik bileklik modeli ile görünümüne bir artı daha katacaksın!


Günlük Stilinde Fark Yaratmak İster Misin?
Günlük stilinde farklı kombinler oluşturup insanlara ilham kaynağı olabilirsin. Bir jean-t-shirt kombinine alternatif olarak cepli uzun elbise modeli sence de güzel olmaz mı? Altına giyeceğin sneakerlarla spor stilini pekiştirebilirsin!


Hem Günü, Hem Geceyi Kurtaran Sihirli Elbise
Hem günlük kombinine hem özel davet kombinine uyarlayabileceğin bir elbiseden söz etmek istiyorum. askılı, belden bağlı elbise modelini kombin tamamlayıcı detaylarınla ister günlük, ister gece kombinlerinde giyebilirsin. Gündüz sandaletle kombinle, geceye topuklularla adapte et. İşte bu kadar kolay!

Uzun elbise giymeyi seviyorsan, ister gündüz ister gece kombinlerin için birçok alternatif DeFacto’da! En yeni uzun elbise trendleri,kombin önerileri ve daha fazlası... Gelsene!

En son yazılar