Aşka Hazırlık Zamanı!

17.01.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yeni yılın kırmızılarından sonra sevgililer günün kırmızıları bizi bekliyor! Yılın en aşk dolu günü için şimdiden hazırlıklara başlamak gerek… Hediye alternatiflerine göz atmaya başlamak, kendimiz için kıyafet seçmek derken yapılacaklar listesi uzayıp gidiyor. İşini son ana bırakmak istemeyenler ise şimdiden vitrinlere göz gezdirmeye başladılar bile… Söz konusu sevgililer günü olunca kadınların en büyük telaşı tabii ki ben ne giyeceğim oluyor. Sevgililer günü için planlar henüz tam netleşmediği için elbise mi giyilecek yoksa eteklere mi şans verilecek tam karar verilemiyor olsa da bu sene gönlümüz hep eteklerden yana… Kışın soğuğuna meydan okuyan hanımlar mini eteklerin keyfini çıkarıyor. Yılın en gözde parçası kazaklar bu yıl mini eteklerin ayrılmaz parçası konumunda… Alışıla gelmiş kombinlerin aksine bir araya gelen kazak, mini etek ve topuklu ayakkabılar hem pratik hem de şık olmak isteyenler için farklı bir alternatif.


Hanımların ne giysem telaşı beylerde biraz daha sakin geçiyor. Ancak onların telaşı hanımlarındakinden biraz daha farklı… Onlar sadece ne giyeceklerini değil sevgililer günü için yapacakları özel planları da düşünüyorlar. Nereye gidilecek, hangi hediye alınacak, ne sürpriz yapılacak hepsi beylerin gündemindeki önemli konulardan. Beyler, sevgililer günü kombinlerine henüz karar vermemiş olsalar da özel günlerin vazgeçilmez parçası ceketlerinin kombinlerde yer alacağı kesin… Özellikle kışın kadife ceketleri, dirsek yamalı modelleri beylere sofistike ve çekici bir stil sunuyor.


Sezonun aksesuar trendleri ise takıları bir kenara bırakıyor ve saatlerin zarif stiline yüzünü dönüyor. Kadın ve erkek saatlerinde ki spor modellerden klasik taşlı modellere kadar farklı seçimler moda severleri bekliyor. Haki tonlarının ve siyahın sıkça kullanıldığı saat modelleri sevgililer günü için en ideal aksesuar ve hediyelerin arasında en iddialı parçalar olarak dikkat çekiyor.


Sevgililer gününe hazırlananlar, hediye bakanlar ve eşini şımartmak için bahane arayanlara DeFacto Dolabı yine sonsuz çeşidi ile hazır! Yeni

En son yazılar