Yeni Sezonun 6 Havalı Parçası

16.02.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sezon trendlerini takip ediyor musun? Vitrinlere göz atmaya vaktin olmadıysa korkma. DeFacto trend ürünleriyle sokak stilinin en havalı kadını olmaya devam edeceksin! Yeni sezon kadın giyimin temel parçalarını belirledik. Favori renkler arasında mavi siyah ve beyazlar var. Şimdi, siyah parçaları sezonda nasıl kullanabileceğine bakalım.Senin Tercihin Hangisi? Puanlar Mı Çizgiler Mi?

Sezonda her parça minik detaylara sahip. Püf noktalardan biri kombininde muhakkak dinamik bir parça olması. Üst giyim ürünlerinde gömlekler ve fırfırlı bluzlar ön planda. Detaylarda da çizgiler ve puanlar mevcut. Feminen puanlı fırfırlı bluz mu maskülen çizgili gömlek mi? Seçimini Yap!


Dümdüz Siyah Parçalar Dolabının İlkyardım Kitleri!

Günün her saatinin ve her ortamın kurtarıcı rengi siyahı tek bir parça halinde de kullanabilirsin. Desenlere kapılmayacağım ama nasıl hareketli seçimler yaparım diyorsan işin çok basit! Pileli mini etek ve skinny yüksek bel denim pantolonlar senin aradığın parçalar. Sezonun sıkça rastlayacağımız mavi gömlekleriyle kombinleyebilirsin.

Siyah Aksesuar Seçimleri

Kıyafetinin tamamlayıcıları tabi ki ayakkabılar ve çantalar! Tercihini yine siyah parçalardan yana kullan. Tek dikkat edeceğin nokta detaylar olacak. Sezonda desenli spor ayakkabı modelleri göz alıyor. Aplikeli trend siyah sırt çantası modelleriyle de siyah stiline son noktayı koymalısın.

Yeni sezonun nabzını senin için tutuyoruz! DeFacto Blog’da yeni sezon trendlerini takip edebilirsin. DeFacto vitrinlerini de ekranına getiriyoruz! :)

En son yazılar