Yazın En Sevilen Aksesuarı: Hasır Çantalar

18.05.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Her yaz mevsiminde olduğu gibi 2018 ilkbahar yaz sezonunda da moda dünyasının en sevilen aksesuarlarının arasında yer alıyor. Plaj çantalarından sonra günlük stilimizde de sıkça tercih ettiğimiz hasır çantalar her stil ile uyum sağlıyor. Gece çantalarında dahi karşımıza çıkan hasır briçok farklı tasarım ile formdan forma giriyor. Sen de kombinlerine yaz havasını taşımak istersen hasır çantalardan yardım alabilirsin. Hasır çanta trendini yakalamak isteyenler için sezonun en güzel hasır çantalarına DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Zarif Nakış Desenleri ve Hasırın Uyumu
Yaz mevsiminde en sık tercih edilen trendleri bir arada kullanabilirsin. Beyaz şile bezi bluzlar ile sıkça tercih edilen nakışlar 2018 ilkbahar yaz sezonunda da çok moda. Denim pantolonlar ve şortlar ile beraber kullanacağın nakışlı bluz kombinini DeFacto hasır sırt çantası ile tamamlayabilirsin. Hava sıcaklığına göre kombinini spor ayakkabılar ya da sandaletler ile tamamlayabilirsin.

Ponponlar ile Kombinlerine Eğlence Kat
Son yıllarda tasarımlara renk katmak için en çok tercih edilen detaylar ponponlar. Sonbahar kış sezonunda kazak ve sweatshirtlerde kullanılan renkli ponponlara ilkbahar yaz sezonunda da sıkça yer veriliyor. Sadece bluz ve elbise gibi giyimde değil ayakkabı, çanta ve şapka gibi aksesuarlarda da popnponlarla karşılaşmak mümkün. Sen de 2018 ilkbahar yaz sezonunun sevilen detayı ile günlük stiline renk katmak ister misin? Cevaın evet mi? O halde DeFacto ponpon detaylı hasır çanta tam sana göre! Renkli stilini çiçek desenli etek ve elbiseler ile tamamlayabilir, gittiğin her yerde stilin ile konuşulabilirsin!

Siyah ve Hasırın Eşsiz Uyumu
Hasır çantalar sadece eğlenceli ve spor kombinler ile değil, her stil ile uyum sağlıyor. Şık bir ofis kombini için floral desenli elbiseni topuklu sandaletler ve DeFacto hasır çanta ile kombinleyebilirsin. Stilini tamamlamak için şık bir güneş gözlüğü ve saat gibi yazın en çok tercih edilen aksesuarlardan yardım alabilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen aksesuar trendi hasır çantaları günlük stiline katmak için ihtiyacın olan her şey onlarca seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar