Trend Alarmı; Karmen Yaka

14.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Haziran ayını yarılamamız ile beraber yaz sezonu etkisini iyice göstermeye başladı. Moda haftalarında ünlü tasarımcıların defilelerinde, ünlülerin ve moda ikonlarının stillerinde sıkça tercih ettikleri 2018 ilkbahar yaz sezonu trendleri artık sokaklarda! Koleksiyonlarda sık sık yer verilen tropikal desenleri, çizgiler, çiçek desenleri ve canlı renkler gibi trendler yavaş yavaş hepimizin gardırobunda yer almaya başladı. Bu trendler arasında en çok dikkatimizi çeken detaylardan birisi de karmen yakalar oldu. Moda dünyasında İspanyol rüzgarlarının estiği 2018 ilkbahar yaz sezonumda fırfırlar, puantiye ve gül desenlerinin yanı sıra düşük omuzlu karmen yakalar da ön planda. Sen de sevilen trendi yakalamak istiyorsan karmen yakanın en güzel örneklerine DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Tulumların Yükselişi
Tulumlar 2018 ilkbahar yaz sezonunun en büyük yükselişini yaşayan parçaların başında geliyor. Yazın favori parçası maksi elbiselerin tahtını sarsmaya aday olan tulumlar farklı kesim ve desenler ile karşımıza çıkıyor. Hem günlük parçalarda hem de abiye tasarımlarda tercih edilen tuluma en çok yakıştırılan detaylardan birisi de karmen yakalar. Sezonun iki önemli trendini bir arada yakalamak istiyorsan DeFacto karmen yaka kat fırfır detaylı desenli tulum tam sana göre!

Meyve Desenleri ile Egzotik Esintiler
2018 ilkbahar yaz sezonunun en çok tercih edilen desenlerinin başında meyveler ve tropikal desenler var. Son yıllarda sıkça kullanılan meyve desenleri Akdenizin dingin esintilerini gardırobuna taşımak isteyenler için doğru tercih! DeFacto karmen yaka kat detaylı limon desenli elbise ile sen de yaz havasını stiline taşıyabilirsin. Kombinlerini tamamlamak için şık sandaletler ve küçük çantalardan yardım alabilirsin.

Kırmızı ve Beyaz Uyumu
Özellikle yaz aylarında güneşin verdiği enerji ile canlı renklere doğru yöneliyoruz. Eğer sen de yaz aylarında gardırobuna renk katmayı sevenlerdensen lastikli karmen yaka çiçek baskılı kırmızı bluz tam sana göre! Yaz sezonunun en sevilen parçalarından beyaz denim pantolonların ile kombinini tamamlayabilirsin. Stilini bir sonraki seviyeye taşımak için 2018 ilkbahar yaz sezonunun sevilen aksesuarları hasır çantalardan yardım alabilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonunun sevilen trendi karmen yakaları stiline dahil edebilmen için ihtiyacın olan her şey onlarca seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda seni bekliyor. Hadi keşfetsene!

En son yazılar