DeFacto Aras Bulut İynemli Koleksiyonu

18.10.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Ekranlardan tanıdığımız, oyunculuğu karizması ile herkesi kendine hayran bırakan Aras Bulut İynemli'nin stili de çok konuşulmaya aday! Ünlü oyuncununun DeFacto ile çıkarttığı kapsül koleksiyon moda sever erkeklerin gözdesi olacak! Koleksiyon gardırobunun daimi üyesi olacak on beş adet basic ve trend parçadan oluşuyor. DeFacto Aras Bulut İynemli koleksiyonuna hep beraber göz atalım mı?

Çabasız Şıklık
Siyahın gücüyle gardırobuna güç kat! Asla değerini yitirmeyen siyah renk sayesinde evden aceleyle çıktığında da şık olabilirsin. Siyah uzun fit kazak serin sonbahar günlerinde kurtarıcın olacak! Gününü en iyi hale getirmek için tek ihtiyacın olan bir jean ve sırt çantası! Gardırobunun temel taşı olan DeFacto siyah uzun fit kazak ve seni en kral modeller gibi gösterecek skinny jeaninle sokakları fethetmeye hazır mısın?
Sezonun En Gözde Trendleri
DeFacto Aras Bulut İynemli koleksiyonu ile stil derslerine devam ediyoruz. Koleksiyon gardırobunu sonbahara hazır hale getirecek! Sezonun en trend renklerinin bir araya geldiği gömlekleri gördün mü? Mevsim normallerine en çok yakışan tarçın ve kiremit tonlarını sarı ile patlat herkes senin şıklığını konuşsun! Bütün sene podyumlarda gördüğümüz haki trendini DeFacto çift cepli modern fit gömlek ile yakala!Belirleyici Detaylar
Coco Chanel’in de dediği gibi moda geçer stil kalır. Kıyafetlerindeki küçük detaylarsa stilini tanımlar. Moda son senelerde kendini ifade etme olgusunu el üstünde tutuyor. Bir şeyleri ifade etmenin en etkili yolu ise sloganlardan ve baskılardan geçiyor. DeFacto kapşonlu hırka da yer alan slogan ise oldukça “gelecek vaat edici!”
DeFacto Aras Bulut İynemli koleksiyonu stil sahibi erkekler için sezon trendlerinin ve mutlaka sahip olunması gereken parçaların bir özetini sunuyor. Bütün koleksiyonu incelemek için tıkla!

En son yazılar