Alternatif Parçalar ile 3 Adımda Sokak Stili

19.12.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sokak stilini alternatif parçalar ile senin için tekrar yorumladık! Sokak stilinde gri, siyah ve beyaz gibi renkleri ve basic parçaları kullanmaktan sıkıldın mı? Son trendlere uygun alternatif parçalar ile sokak stilini bir üst seviyeye taşımaya ne dersin? Canlı renkler, trend detay ve dokular ile sokak stilinin yeni halini DeFacto koleksiyonu ile keşfetmeye ne dersin?

Enerjik Sarı
2017-2018 sonbahar kış sezonunun en büyük renk trendi ne diye sorsalar hiç düşünmeden sarı diye cevaplayabiliriz. Hardal sarısı, kanarya sarısı gibi enerjik sarı tonlarını defilelerde ve sokak stillerinde sıkça gördük. Ünlü tasarımcıların koleksiyonlarından eksik etmedikleri sarı tonlarını gardırobuna kat, sen de modayı yakından takip et. DeFacto sarı triko kazak ile skinny denim pantolon sokak stilinde rahatına düşkün olanlar için harika bir ikili!

Kadifenin Gücü
Sezonun en önemli trendlerinden birisi kadife. 90’lı yılların değişmez klasiklerinden kadife eşofman altları sokak stili ile kadife trendini birleştirmenin en kolay yollarından birisi. Kadife eşofman altlarının geniş kesim kazaklarla birleştirerek sezon trendlerini tam on ikiden vurabilirsin! DeFacto triko kazakla kadife eşofman altının uyumunu biz çok sevdik sen ne dersin?

Trend Detaylar
Farklı sezon trendlerini tek bir kombinde kullanabilrsin. Detayları ile ön plana çıkan parçaları tercih ederek kombinlerine sade ve modaya uygun bir görünüm katmak senin elinde. Biz detayların ön planda olduğu bir kombin için DeFacto triko süveter ile yandan şeritli pantalonu bir arada kullandık. Siyah ve beyaz normalde klasik renkler olmalarına rağmen trendlere uygun detaylarıyla son moda bir görünüm sağlamamıza yardımcı oldular.

Sokak stilini bir sonraki seviyeye taşıyacak en trend parçalar yüzlerce ürün seçeneği ile DeFacto koleksiyonunda, bir tık uzağında. Hadi keşfetsene!

En son yazılar