Hafta Sonuna Hazır Mıyız?

16.01.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Hafta sonu yaklaşıyor.Bütün hafta çalışıp yoruldun, şehir hayatının temposu seni bunalttı değil mi? Ufak bir ara verip nefes almak için hafta sonunu mu bekliyorsun? Belki de bir kafede oturup kahveni yudumlarken kitapların büyülü dünyasına dalmak ya da sinemaya gidip kafanı boşaltma planları yapıyorsun! Hepsi kulağa hoş geliyor öyle değil mi? Planın tamamsa planına eşlik edecek kombin kısmını da seni yormamak için biz hallettik. Hafta sonunu nasıl geçireceğini düşünmek senden, uygun kombini bulmak da bizden! DeFacto koleksiyonlarından seçeceğin parçalarla hafta sonunun tadını çıkarmaya ne dersin?

Hafta sonu kombinin için tercihini renkli ve eğlenceli parçalardan yana kullanmaya ne dersin? Son yılların sevilen trendlerinden birisi de peluş montlar, renkli ve eğlenceli hafta sonu stilin için renkli suni kürk montlardan daha iyi bir seçenek olabilir mi? Pembe peluş montunu kırmızı kovboy botların ile tamamlayarak sezonun bir diğer trendi olan kırmızı ve pembe uyumunu yakalayabilirsin!

Bütün haftayı takım elbiseler ile geçirdikten sonra biraz rahatlamak senin de hakkın! Spor parçalar ile hafta sonu stilinde rahatlığını bozmadan da şık olabilirsin. Spor hafta sonu kombinini bereler ve şapkalar ile zenginleştirebilirsin. Soğuk kış aylarında spor ayakkabı yerine bağcıklı botları tercih edebilirsin!

Hafta sonu kombinlerin için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi, keşfetsene!

En son yazılar