Video Konferans Toplantılarda Tarzınızı Yansıtacak Kombinler

18.05.2020 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Şık görünmek, her alanda olduğu gibi video görüşmeleri ve toplantılarında da dikkat etmek isteyeceğiniz bir unsur. Ofis ya da dış ortamlardan farklı olarak video konferans seçimlerinde bir parça daha basit ve konforlu ürünler tercih edilebilir. İş hayatının resmiyetini ve eleganlığını yansıttığı gibi evin casual havasını da içeren farklı parçaları bir araya getirerek uğraşsız kombinler yapabilir, aynı zamanda kamera karşısında zarifliğinizi ve şıklığınızı da yansıtma fırsatına sahip olabilirsiniz. Toplantı giysilerinizi formal düzeyi takip eden ama aynı zamanda birkaç hamle içinde ev içinde de giyilebilir hale getirilecek parçalardan oluşturarak şıklığın yanında işlerinizi kolaylaştırmanın da tadını çıkarabilirsiniz. Bütün bu özellikleri bünyesinde toplayan ve pek çok farklı tarz ve gereksinim için en iyi alternatifleri barındıran DeFacto koleksiyonlarında video toplantılarınız için en şık parçaları bulabilir, tarzınızla iş dünyasını uzaktan bile etkiniz altına almayı başarabilirsiniz.

Ani Görüşmeler İçin Kombinlerinize Bir Ceket Eklemeyi Unutmayın!

Evde çalışmanın en güzel yanlarından biri kuşkusuz ki mesai saatleri içinde sizi oldukça rahat hissettirecek ev giysileri ile güne devam edebilme şansı yaratmasıdır. Ancak bu rahatlık, yönetici ya da müşteriler ile yapılacak facetime görüşmeleri için pek de doğru bir seçim gibi görünmeyebilir. Planlı toplantıların yanı sıra ani gelişen video konferanslara her daim hazır bulunmak için ise yapmanız gereken şey oldukça basit. Gün içinde giydiğiniz rahat, basic bir tişörtü saniyeler içinde resmiyete uygun ve elegan bir görünüme kavuşturmak için yakınlarınızda daima şık bir blazer ceket bulundurmak son derece etkili bir çözümdür. Risksiz renkler olan siyah, lacivert ve gri gibi seçenekler pek çok farklı renk ile uyum sağlayacağından işi bir parça daha kolaylaştırmak için tercih edilebilir. Ayrıca bu ani gelişmeleri daha şık bir biçimde atlatmak isteyen kullanıcılar için küpe, kolye gibi aksesuarlar da kullanılabilir.

Evden yapılan toplantıları daha estetik bir görünüm ile sürdürmek için tercih edilebilecek bir diğer seçenek ise kadınlar için düz renk elbiseler tercih etmek olabilir. Yalnızca büstün göründüğü video konferanslarda bu seçenek ipek bir hırka ya da yakasız bir şifon ceket ile tamamlanabilir. Böylece evde toplantılara katılırken bile son derece göz alıcı ve resmi bir görünüme sahip olmak mümkün gelir. Erkekler için de ani görüşmeleri en resmi görünüş ile karşılamak için yine basic tişört ve gömlekler üzerine tercih edilecek ceket modelleri oluşturur.

Ofisteymiş Gibi Özenin!

Ofis hayatının renklerini, dokularını ve kesimlerini evden çalışma rutinine eklemek video konferanslarda görünüş ile bir adım öne çıkmak için en etkili yöntemdir. Uzmanlarca da tavsiye edildiği üzere evden çalışırken, ev giysilerinden farklı şeyler tercih etmek, ofise gider gibi özenli ve güzel giyinmek çalışma motivasyonunu daha da arttıracak bir etkendir. Bu nedenle ister görüntülü bir toplantı için ister bilgisayar başında geçirilen ev mesaisi için olsun şık tercihler yapmak önem taşır.

Rahat ve şık gömlek modelleri, pastel renklerde bluzlar, konforlu kesimleri ile ön plana çıkan kumaş pantolon seçenekleri bu noktada değerlendirilebilecek alternatifler arasında yer alır. Ayrıca kullanılacak her türlü aksesuar da görünümü zenginleştirecek parçalardandır. Gün içinde ofisteymiş gibi özenli giyindiğinizde video görüşmelerinde de son derece dikkat çekici ve estetik bir hava yaratabilrsiniz.

DeFacto'nun şıklığı ile adından söz ettiren koleksiyonlarının eve uygun ama aynı zamanda son derece şık özellikler taşıyan parçaları sayesinde hiç uğraşmadan, basit dokunuşlar ile ofis şıklığını evinize taşımanın keyfine varabilirsiniz.

En son yazılar