Mutlu Hissettiren Pembeler

19.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Pembe rengin seveni de çoktur sevmeyeni de. Peki kadınlar pembe rengi neden sever, ya da neden kadınlara yakıştırılmış pembe renk? Romantizmi, mutluluğu ve hayalperestliği temsil ettiği için olabilir. Belki de en önemlisi çocuksu bir renk olması, çocukluğu hatırlatmasıdır. Ya da sadece pamuk şekerin rengi olduğu içindir, kimbilir😊 Sebebi her ne olursa olsun pembe renk insanı pozitif bir moda sokar, sebepsiz bir mutluluk verir. Biraz çocuklaşır, neşeleniriz. Yaz sezonuna da en yakışan renklerdendir. Kıyafetlerinde pembenin en tatlı hallerini taşımak ister misin? DeFacto’nun yaz koleksiyonunda pembenin her tonundan en güzel parçaları bulacağına eminiz. Haydi keşfetsene!

Pamuk Şeker Tadında Bir Elbise!
Yaz sezonunda en çok tercih ettiğimiz parçalardan olan elbiseler, pembe rengiin en yakıştıklarından. Katıldığınız bir davette pembe rengin en soft tonundan bir elbise ve uyumlu aksesuarlarla gecenin naif prensesi olmaya ne dersin?
En Çocuksu Pembe!
Pembenin en çocuksu tonunu, en canlı ve hareketli tonunu üstünde taşımaya ve etrafına bir çocuk neşesi ve enerjisi yansıtmaya ne dersin? Hem canlı pembe rengi hem de püskülleri olan bu t-shirtle stilini canlandır!Ciddi Ve Cool Pembe!
Her zaman çocuksu ve pamuk şeker tadında olacak değil ya! Bazen ofise giderken ya da bir toplantıda bile tercih edebilirsiniz pembe tonunda parçaları. İşe biraz daha eğlenceli bir hava katabilir ama stilinizden de ödün vermemiş olursun!
Pembenin her tonu ve her ortama uygun bulabileceğin parçaları ile DeFacto’da seni bekliyor. Hemen incelemeye başla ve en güzel pembeli kombinlerin sahibi sen ol! Keşfetsene!

En son yazılar