Kasımda Aşk Başkadır!

18.11.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Sonbaharın romantik günlerinin tatlı flörtleri, Kasım’da aşka döndüğü için mi yoksa bembeyaz karların zamanı kışa, artık iyice girdiğimiz için bilemiyoruz ama Kasım’da aşk bir başkadır. Her şeyin daha sıcak ve özel geldiği bu ayda aşkın sadece bir film olduğunu düşünüyorsanız Kasım’da aşkın bir başka olduğunu kanıtı 5 madde karşınızda! 1811_kasimda_ask_baskadir_01 1. El Ele Tutuşmak RomantiktirHavalar soğumaya iyice başladığı için sevgilinizle el ele tutuşmak daha romantik ve işlevsel bir hal alır. Birde buna onun için seçtiğiniz bere ve atkıyı eklerseniz, onun bu düşünceli sevgiliye âşık olmaktan başka şansı kalmaz!
2. Nerede O Eski Aşklar NostaljisiHırkaların kendilerine özel nostaljik bir havasının olduğu, kabul etmemiz gereken bir gerçek. Nerede o eski aşklar diyenler için retro kıyafetlerden ilham alan modeller ile o günlere dönmek ve biraz nostalji yapmak Kasım aynın soğuk ama yumuşak havası için kesinlikle çok eğlenceli olabilir.
3. Üşüdüm, Üşüyorum, GalibaKasım ayının bir başka güzelliği ise kalın montlar ve kazaklar ile henüz çok üşümüyor olsak da yine de soğukları bahane edip biraz daha ilgi için bize yüz vermesi :Üstelik bu küçük üşüyorum galiba nazlanmalarının geri dönüşünün sevgi dolu bir sarılma olacağı da garanti!
4. Ellerimle Sana Kek Yaptım!Henüz kar ve sert yağmurlar başlamamışken ona küçük sürprizler yapmak için bize bir şans yaratıyor olması da bu ayı sevmemizin bir başka nedeni! Küçük bir termosa koyacağınız sıcak bir çay ve onun için yapacağınız küçük cup kekler ile sevgilinize bir kış pikniği hazırlayabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan ise en rahat kıyafetlerinizi giyip mutfakta biraz zaman geçirmekten fazlası değildir.
5. Benim Küçük, Huzurlu ve Sakin TatilimŞehrin gürültüsünden ve iş yoğunluğundan çok sıkıldıysanız küçük bir hafta sonu tatili için işte karşınızda Kasım! Şehir dışına bir hafta sonu onunla baş başa vakit geçirmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Hatta yoğunluk olmayacağı için ne rezervasyon sorunu yaşarsınız ne de gürültü yapan kalabalıklar ile uğraşırsınız. Birbirinizi tanımak ve beraber sessizliğin keyfini çıkarmak için daha iyi ne olabilir?
Hayatta aşkınızın keyfini Kasım’da çıkarıyor olsanız da, moda da aşkın keyfini her zaman Akdenizli sıcaklığı ve rahatlığı ile DeFacto’da çıkarırsınız. Sezonun en ateşlisinden, en bohemine kadar herkes için özel bir koleksiyon DeFacto’da vardır!

En son yazılar