En Cool Pazar Kombini Seninki!

17.02.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Mutlu bir Pazar gününe merhaba! Bugün için senin planın ne? Denize karşı şık bir mekanda kahvaltıya mı gideceksin? Belki sonrasında minik bir aile ziyareti yaparsın J Oradan çıkar arkadaşlarınla buluşursun. Dopdolu ve mutlu bir gün olur! Pazarının keyfini DeFacto’nun en yeni parçalarıyla çıkarmaya ne dersin? Soğuk havadan seni koruyacak cool kombinleri inceleyelim.


Sezonun yeni hit parçası kaşe panço montlar. Kürk yakalı siyah mont Pazar günü kombinin için en şık seçim olacak. Siyah taytının üstüne siyah pançonu giydikten sonra cool bir çanta tercih etmelisin. Desenli ve püsküllü omuz çantası sezonun en sevilen çanta modellerinden. Ellerini soğuktan koruyacak kombinin için ideal seçim de kırmızı süet eldivenler!

Pazar günü kombininde triko ceketlere yer vermeye ne dersin. DeFacto’nun en yeni ceket modelleri arasında fit kalıplı siyah triko ceket var. Seni sıcacık tutarken cool görünmeni saylayacak ceketi smart casual pantolonlarınla kombinleyebilirsin. Hoş bir parfümle karizmatik duruşunu vurgularken, şıklığını siyah saat seçimiyle tamamla!
DeFacto’yu takipte kal! Yenilenen ürünleri ilk sen keşfet, sezon trendlerini yakından takip et!

En son yazılar