Çocuklara Özel Bayram Kombinleri

16.08.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı. Yardımlaşma, empati, sevgi ve hoşgörünün bayramı, Kurban Bayramı’nı DeFacto birbirinden güzel inidirimler ile müjdeliyor. Minikler için bayramlık telaşı da hepimizi sardı! Bu sene bayramlığı son güne bıraktıysan endişelenme DeFacto koleksiyonu yanında! 2018 ilkbahar yaz sezonunda çocuk modasında ön plana çıkan trendler ile bayramı kutlamak için DeFacto koleksiyonunu incelesene!

Renkli ve Eğlenceli Tasarımlar
2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen trendlerinden birisi de volan ve fırfırlar oldu. Sadece giysilerde değil çanta ve ayakkabı gibi aksesuarlarda da sıkça tercih edilen volan detayları çocuk modasında da yerini kimseye kaptırmıyor. Sen de bayram kombinine biraz hava katmak istersen volan ve fırfır detaylarından yardım alabilirsin. Biz DeFacto fırfırlı mavi bluzu DeFacto mini denim şort ikilisinin uyumunu çok sevdik. Sen de beğendin mi?

Tropikal Esintiler
2018 yaz koleksiyonlarında ve moda ikonlarının günlük stillerinde sık sık tercih ettiği tropikal desenler çocuk modasını da ele geçiriyor. Muzlar, flamingolar ve yapraklar gibi eğlenceli desenlerin ön plana çıktığı tropikal desenler çocukların renkli dünyası ile muhteşem bir uyum yakalıyor. Sen de miniğinin bayram stilinde son trendleri yakalamak istersen tercihini DeFacto papağan baskılı poplin gömlekten yana kullanabilirsin.

Çocuk Modasında Siyah Devri
Sokak stilinin vazgeçilmezi siyah yetişkinlerden sonra çocuk modasında da kendine güçlü bir yer edinmeye başladı. Farklı stilleri denemekten çekinmeyen çocukların yeni gözdesi olan siyah renk DeFacto yıldız baskılı tüy detaylı elbise gibi alternatif parçalar ile ön plana çıkıyor. Renkli çoraplar ve saç aksesuarları ile tamamlayacağın kombin sayesinde miniğin stili ile gittiğiher yerde parıldayacak!

Kurban Bayramı’nda çocuklara bayram heyecanını yaşatmak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar