Renkli Bir Kış Geçirmenin Yolları

01.11.2014 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bazılarımız kışı çok seviyor, bazılarımız ise soğuk ve gri bu mevsimden nefret ediyor. Kışın keyfini çıkarmak ve mutlu olmak elimizde. Gelin birlikte renkli bir kış geçirmenin yollarına bakalım.818x5301 Daha Çok SanatSoğuk kış günleri kapalı ve sıcak mekanlarda vakit geçirmek için ideal. Tiyatro ve sinema seviyorsan kışın pek çok yeni oyun ve film izleme imkanı bulabilirsin. Tabii ki tiyatro ve sinema kombinin DeFacto’dan olmalı!
2 Evde Kitap ve Kahve KeyfiKışın evde vakit geçirmek de ayrı bir keyif. Hafta sonu pijamalarını çıkarmadan kahve ve kitap keyfi yapabilirsin.
3 Daha Çok Spor!Sıcak yaz günlerinde kapalı spor salonlarında spor yapmak hiç keyifli olmuyor. Bu durumu kışın bir avataja çevirebilirsin. Haydi spora!
4 Renkli KabanlarKış sana renksiz geliyorsa, sen kışa renk kat! Birbiriden renkli kabanlar ile sokakları cıvıl cıvıl yapmaya ne dersin?
5 Gülümse! :Defacto_FB_311014Ve son olarak;Yanından geçen araba üzerini ıslatsa da,Soğukta taksi beklesen de,Beklediğin otobüs yarım saat gelmese de,Çorabın kaçsa da,Gülümse! Sen rahat olursan her şey renklenir. ;

En son yazılar