Yenilenmenin Tam Zamanı

19.04.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz kapıda! 2 aydan daha kısa bir süre sonra Haziranı karşılamış olacağız. Sıcaklar kendini hepten gösterdi; güneş, parıltsını günlerimize yansıtıyor! Baharın mis kokulu enerjik havası seni spora davet ediyor! Fit bir vücutla yazı karşılamaya ne dersin? Haftalık düzenli spor programlarıyla bunu başarman çok kolay! Sen programına sadık kaldığın sürece fit ve mükemmel bir görünümle kıyafetlerini de çok iyi taşıyacaksın. Peki sporda nelere ihtiyacın olacak? Birlikte bakalım.


En Rahat Spor T-shirtleri Seni Bekliyor!

T-shirt günlük giyimin vazgeçilmez parçalarından biri. Özellikle sporda terleme sebebiyle yanında birden fazla t-shirt bulundurmalısın. Rahat kesimli sporcu t-shirt modelleriyle hem kadınlar hem de erkekler yaptıkları spordan maksimum verime ulaşabiliyor. DeFacto t-shirt modelleri hem trend bir görünüme sahip hem de spor yaparken hareket kontrolünü arttıracak kadar rahat seçimler olacak.Şortunu Unutma

Pilates, aletli çalışmalar ve temiz havada güzel bir koşu… Dilediğin antrenman stilinde rahatça kullanabileceğin basic sporcu şortları favori parçaların arasında yer alaca. Spor trendlerinde pemve ve griye ağırlık veriliyor. Sen de bu renklerden seçim yapabilirsin.Ekipmanlar Çantaya!

Spora giderken yedek kıyafetlerin, spor sonrası atıştırmalıkların ve suyunu yanına almayı unutma. Yardımcı ekipmanlarla da birlikte geniş hacimli çantaya ihtiyacın olacak. DeFacto sırt Çantası modelleriyle tüm ihtiyacını karşılaman çok kolay!Yaz çok yaklaştı! Mükemmel vücuda kavuşmak için hala vaktin var. Spor zamanı geldi, trend spor giyim parçaları DeFacto’da seni bekliyor!

En son yazılar