Denim- Sneaker Şıklığı

20.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Denimler, son yıllara özellikle 2017 yaz sezonuna damga vurdu desek yeridir. Baharın gelmesiyle birlikte denim gömlekler, ceketler , pantolonlar, elbiseler vitrinleri ve sokakları süslemeye başladı.Hal böyleyken sokaklarda birbirinden farklı yorumlanmış denim kombinleriyle karşılaşıyoruz. Denim herşeyle yakışıyor kuşkusuz ama sneakerlarla uyumu sence de kusursuz değil mi? İki parçanın ruhu da birbirine uygun adeta birbiri için yaratılmış. ŞimdiDeFacto ’nun en trend ve şık denim-sneaker parçalarını ve kombin oluşturabileceğiniz alternatifleri birlikte inceleyelim.


Günlük Stil
Lacivert denim ile beyaz sneaker uyumu en mükemmel kombini ortaya çıkarmaya yeterli. Günlük bir kombinde, dolabından eline geçirdiğin bir denim pantolon ve altına giyeceğin beyaz bir sneaker ayakkabı günü kurtarman için yeter, üstüne bir de stil görünürsün!


Modern ve Renkli
Yanları çizgili, paçaları püsküllü ya da nakış detaylı.. Yaz sezonunda denim modelleri oldukça hareketli. Parçalar bu kadar güzel olunca, ortaya güzel bir kombin çıkmaması imkansız. Tıpkı yanları koyu şeritli jean ve pudra pembe sneaker kombini gibi..Nakışlı Severlere
Nakış işlemesini parçalarında kullanmayı sevenler burada mı? Tam senlik nakış işlemeli denim pantolon ve sneaker kombinini beğeneceğinden eminiz. Sade tarzına renk katmak istiyorsan nakış işlemelerinden faydalanabilirsin!

Denim- sneaker şıklığını kıyafetlerinde yakalamak istiyorsan, DeFacto ’nun gardırobuna bakmalı, kendine en uygun parçalarla harika kombinler yaratmalısın. Gelsene!

En son yazılar