Miniklere Özel Yaz Modası

20.07.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Minikler için 2018 ilkbahar yaz sezonu moda trendlerini bizimle beraber keşfetmeye ne dersin? Eğlenceli baskılar, neon renkler, simler... 2018 ilkbahar yaz sezonunda çocuk modası çok renkli! Sen de miniğinin stilini sezon trendlerine uygun bir şekilde baştan yaratmak istiyorsan, DeFacto koleksiyonundan en cool parçalar seni bekliyor!

Denim elbiseler 2018 ilkbahar yaz aylarında sadece kadın modasında değil çocuk modasında da sıkça tercih ediliyor. Anne ve kız kombinlerinizi zenginleştirecek olan DeFacto volan detaylı denim elbiseyi ponpon detaylı hasır şapka ve metalik pembe spor ayakkabılar ile kombinle, prensesin stili ile ışıldasın!

2018 ilkbahar yaz sezonunun en büyük trendlerinden birisi tropikal desenler. Palmiye ağaçları, ananaslar, flamingolar... Çocuk giyim koleksiyonlarında da sıkça karşımıza çıkan tropik desenler sadece gömlek ve elbiselerde değil, aksesuarlarda da sıkça tercih ediliyor. Küçük beyin günlük stiline biraz hareket katmak istersen DeFacto palmiye desenli mavi şapka gibi tropik desenli aksesuarlardan yardım alabilirsin!

Miniğinin yaz modasını yakalaması için ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendlere uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar