Sıcak Yaz Gardırobu; Maksi Elbiseler

20.07.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Maksi elbiseler sıcak yaz günlerinde hepimizin kurtarıcısı. Tek parça ile hazırlayabileceğimiz kombinler oluşturmamızda bize yardımcı olan maksi elbiseler şehir hayatının yoğun temposu ve koşuşturmacasında bize büyük kolaylık sağlayan maksi elbiseler 2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarının en sevilen parçalarından birisi! Günlük kombinlerini bir sonraki seviyeye taşıyacak şık maksi elbiselere DeFacto ile göz atmaya ne dersin?

Çiçeklerin Kraliçesi
2018 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonlarının sevilen trendi çiçek desenleri sokak stilini ele geçiriyor. Sen de günlük kombinlerinde çiçek desenli maksi elbiseleri tercih ederek bu trendi yakalayabilirsin. Sokak stilini bir sonraki seviyeye çıkarmak istersen DeFacto çiçek desenli maksi elbise ve kırmızı kese çanta senin için doğru ikili. Stilini tamamlamak için ihtiyacın olan tek şey sezon trendlerine uygun bir ayakkabı!

Asil Lacivert
Modanın en asil rengi laciverti günlük stilinde kullanmaya ne dersin? Siyahın klasik tavrı yerine lacivertin asaletini tercih edebilirsin. Ünlü isimlerin kırmızı halı görünümlerinde sıkça tercih ettiği laciverti kombinlerinde kullanmak ister misin? Cevabın evet ise, DeFacto trend elbise tam sana göre! Lacivert kombinini tamamlamak için ihtiyacın olan tek şey şık bir çanta!

Etnik Desenler ile Modern Kombinler
2018 moda haftalarında ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında ve ünlülerin sokak stillerinde sıkça tercih ettiği etnik desenleri DeFacto askılı desenli elbise ile sokaklara iniyor. Sen de günlük stilinde etnik desen trendini yakalamak istiyorsan etnik desenli maksi elbiseni bordo sırt çantan ile kombinleyebilirsin!

2018 ilkbahar yaz sezonunda maksi elbiseler ile maksimum konforu yakalaman için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar