Son Dakikaya Kalanlara Bayramlık Seçme Rehberi

20.09.2015 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bayram haftası geldi çattı bile… Biletler alındı, valizler hazırlandı, herkes yolculuk için hazır. Bayramı bayram yapan geleneklerin heyecanı bir yanda bayramın olmazsa olmazı bayramlıkların heyecanı bir yanda… Siz hala ne giyeceğiniz konusunda emin değilseniz sizi “modern şıklık” a davet etsek?16092015-blog-icerikKlasik bir siyah elbise gibisi yoktur, kabul etmek gerekiyor. Her kadının dolabının baş aktör olan siyah elbiselere yine de biraz hareket lazım. Bunu tamamlayan ise bu sezon danteller oluyor. Hem işte hem özel günlerde hem de bayramda sizinle olacak bir parça arıyorsanız dantel detaylı siyah elbiseleri denemeye ne dersiniz? Siyah elbiselerin ağır bir havası olduğunu düşünenlerin bu önyargılarını kırmaya hazırsanız, sivri burunlu topuklu ayakkabılar ve şık kolye modelleri ile bu bayram çizgileri yeniden çizin.
Beylerin dolapları için son dönemin en önemli detayı hep rahatlık oldu. Artık sıkıcı ce boğucu takımlardan bunalan beyler şıklık denildiğinde yanında rahatlık da arıyorlar. Bu bayram sizde rahatlığından ödün vermeden bir takım elbisenin şıklığını üzerinizde taşımaya ne dersiniz? O zaman kolej stilinden biraz ilham alabilirsiniz. Spor kesimli hırka modelleri sizin için chino pantolonlarla buluşuyor. Buna ek olarak sezonun elegan günlük ayakkabıları bu tarzın doruk noktası olmaya hazır. Bayram için alışılageldik seçimlerin dışına çıkın ve modern tarzınızı bayramın şıklığı ile tamamlayın.
Bayramın şıklık stilini belirlemek ve rahatlık ile bir araya getirmek için size DeFacto yeter. Stilinizin çizgilerini aşmaya ve bayramın tarzı ile konuşulanı olmaya hazırsanız bayram koleksiyonu kesinlikle doğru adres!

En son yazılar