2021 Plaj & Beach Kombinleri

04.01.2022 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
2021 Plaj & Beach Kombinleri Nelerdir?
Pandemi, iş yoğunlukları, online dersler derken oldukça yorucu bir sene geride kaldı ve tüm senenin stresini atmak, yenilenmek için tatile ihtiyaç duyman çok doğal! Tatilde ise kendini her zaman en iyi halinde hissetmek için 2021 plaj modasında kendine en uygun parçaları seçerek işe başlayabilirsin. Oldukça sıra dışı çizgilere sahip feminen, dikkat çekici ve biraz da nostaljik parçaların bir araya geldiği 2021 beach kombinleri seni alışılmışın dışına çıkaracak fikirler de veriyor. Peki, 2021 yılının güncel plaj trendlerini merak ediyor musun? Senin için plaj modasının son trendlerini ve birbirinden şık parçaları bir araya getirdik.
2021 Plaj Beach KombinleriBikinide Başka Bir Moda: Ters Giyilen Bikiniler
2021 yılı, plaj modasında oldukça sıra dışı hamlelerin yapıldığı ve birbirinden çılgın fikirlerin yer aldığı bir yıl! Bu çılgın plaj modası senesinin en dikkat çekici uygulamalarından biri de ters giyilen bikini üstleri ve bikini altlarının bikini üstü olarak kullanılması! Her şeyin biraz tersine döndüğü bu dünyada sen de bu çılgınlığa adım atabilirsin. Bikini üstlerinin alt kısmının askı olarak kullanıldığı bu trend, şimdiden plajların gözdesi olmuş durumda ve birçok ünlü isim tarafından da sıkça kullanılan bir teknik olarak öne çıkıyor. Bikini altlarından bikini üstü yapma trendi için ise iki adet bikini altına ihtiyaç duyuluyor. Çapraz olarak üst kısmına göğsünü kapatacak şekilde giydiğin bikini altları ile kimsede olmayan bir bikini modeli elde edebilir ve farklı desenleri bir araya getirerek plajda tüm bakışları üzerinde toplayabilirsin!
Yüksek Belli Bikinilere Cesur Dokunuşlar
Yüksek belli bikiniler, nostaljik havayı 2021 senesine de taşıyor. Ancak bu sene hemen herkes tarafından sevilerek kullanılan yüksek belli bikinilerde cesur dokunuşlar görmek mümkün! Yüksek belli bikinilerde en çok kullanılan detaylardan biri, transparan kesimler! Bikini altının yan kısımlarına yerleştirilen bu cesur detaylar sayesinde öz güvenini dışarıya en karizmatik halinle yansıtabilirsin. Bunun yanı sıra yine yüksek belli bikinilerin yan kısımlarında bulunan pencereler de hem seksi hem de dikkat çekici bir görünüme ulaşmak konusunda sana yardımcı oluyor. Bu sene yüksek belli bikinilerde ip detayları da fazlasıyla dikkat çekiyor. İpli yüksek bel bikiniler, oldukça seksi bir hava yaratırken aynı zamanda konforlu bir plaj deneyimi yaşaman konusunda da yardımcı oluyor. Yüksek bel bikinilerde sportif dokunuşlar da bu senenin dikkat çeken tasarımları arasında yer alıyor. Şerit kesimleriyle öne çıkan yüksek bel bikini altları, plaj modası söz konusu olduğunda da spor şıklıktan vazgeçemeyenler için şahane bir seçenek olarak öne çıkıyor. Ayrıca ip detayları ise nostaljik havayı canlandırarak zamansız bir görünüme ulaşmaya da yardımcı oluyor.
Bu Sene Plajlarda Metalik Renklerin Parıltısı Var
Yazın en parlak simgenin güneş olduğunu düşünüyorsan seni metalik renklerdeki bikini ve mayolarla tanıştıralım! 80’leri anımsatan ve o dönemin ihtişamlı, renkli, eğlenceli dünyasını yansıtan metalik renkler 2021 yılında da plajlarda kendisine yer buluyor. Metalik renkler aynı zamanda saten ya da kadife kumaş ile birleşerek hem dikkat çekici bir hava yaratmanı sağlıyor hem de retro ruhunu yeniden canlandırıyor. Plajlardaki metalik detayları aynı zamanda çantalar, terlikler, gözlükler ve saç aksesuarlarında da görmek mümkün! Birbiri ile kontrast oluşturacak metalik parçaları kombin ederek plajda tüm bakışları üzerine toplayabilirsin. Pembe metalik bir bikini ve altın sarısı metalik bir terlik sana aradığın retro ruhu yaşatacak! Sen de retro görünümü seviyorsan ve güneşin enerjisini plaj kıyafetlerine yansıtmak istiyorsan metalik renklere sahip ürünleri tercih edebilirsin!
Hasır Plaj AksesuarlarıŞapkasız Olmaz: Rengarenk Bucket Şapkalar Plajlarda
Şapkalar yalnızca güneşten korumaz, aynı zamanda plaj stili söz konusu olduğunda önemli bir tamamlayıcıdır. Bucket şapka da denilen külah şapkalar, 2021 yılında da deniz kenarı kombinleri yapılırken eksik olmayan aksesuarlar arasında yer alıyor! Birçok farklı renk ve desenlerde üretilen bucket şapkalar, hemen her stildeki kullanıcı için uygun bir seçenek olarak öne çıkıyor. Pastel tonlarda düz renk bikinini aynı tonlarda batik desenli bir bucket şapka ile kombin ederek hareket kazandırabilirsin. Aynı zamanda düz renk bucket şapka modelleri ile plaj stilini eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsin.
Önden Bağlamalı Etek ve Elbiselerle Plajlar Podyuma Dönüşüyor
Plaj modası denildiğinde akla yalnızca bikini ve mayo çeşitleri gelmiyor. Plaj şıklığı kombini yaparken her şeyin en kusursuz haliyle görünmesi için bikini ve mayoların üzerine giyeceğin plak kıyafetlerini de göz önünde bulundurman gerekiyor. Bu kıyafetlerin, hem seçtiğin mayo ya da bikinin stili ile uyumlu olması hem de renk uyumunu yakalaması gerekiyor. 2021 yılında plajlarda en çok dikkat çekecek kıyafetlerden birinin önden bağlamalı modeller olduğunu söylemek mümkün! Önden bağlamalı etek modelleri bikininin yalnızca alt kısmını kapatıyor. Kolayca çıkarılarak denize girilebiliyor ve sonrasında da kolay bir şekilde bağlanıyor. Önden bağlamalı elbise modelleri ise güneşten kendisini maksimum seviyede korurken şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar için öne çıkıyor. Bu modeller de tıpkı etekler gibi kolayca çıkarılıp giyilmesi ile dikkat çekiyor. Eğer önden bağlamalı etek modellerini tercih etmeyi düşünüyorsan bikininin üst kısmı ile aynı renkte ya da bu renk ile uyumlu bir seçeneğe yönelebilirsin. Plaj elbiseleri söz konusu olduğunda ise güneşin enerjisini üzerinde taşımak için tercihini daha canlı renklerden yana kullanabilirsin.
Plaj Modasının Olmazsa Olmazı: Hasır Aksesuarlar
Dönem ne olursa olsun plaj denince akla ilk gelen eşyalar arasında hasır aksesuarlar yer alıyor. 2021 yılında da plajlarda bolca hasır aksesuar görmek mümkün, çünkü bu sene de moda! Hasır detayı ile birçok farklı plaj aksesuarında karşılaşabilirsin. Ancak hasırın en çok kullanıldığı plaj aksesuarı bu sene de şapkalar! Hasır şapkalar birçok farklı renk ve desen ile kullanıcılara sunuluyor. Böylece plaj kombinleri kadın kullanıcılar için bu sene de hasır şapkalar ile tamamlanıyor! Dilersen düz ve püsküllü bir hasır şapka edinerek çok daha doğal bir görünüme ulaşabilir, dilersen de plaj kıyafetlerin ile uyumlu detaylara sahip bir hasır şapka modeli edinerek stil sahibi bir görünüm elde edebilirsin.

Hasır çantalar da plajlarda en çok kullanılan aksesuarlar arasında yer alıyor. Standart plaj çantalarını kullanmayı tercih etmeyen kadın kullanıcılar, hasır formdaki plaj çantalarına yöneliyor. Özellikle kurdele detaylarına sahip hasır çanta modelleri, plajda tüm bakışları üzerine toplamanı sağlıyor. Bunun yanı sıra düz formdaki hasır çantalar da daha sade bir görünüm arzu eden kişiler için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Hasır sandaletler ise 2021 plaj modasında kendisine hatırı sayılır bir yer buluyor. Parmak arası modelleri ya da düz kalıpları ile dikkat çeken hasır sandaletler plaj stilinin önemli bir tamamlayıcısı olarak öne çıkıyor. Takılar söz konusu olduğunda da hasır esintilerini görmek mümkün! Özellikle kolye ve bilekliklerde yer alan hasır detaylar oldukça dikkat çekici bir görünüme ulaşmaya yardımcı olurken en güzel plaj fotoğraflarına da eşlik ediyor.

Plaj modasının en dikkat çekici parçaları ve son trend kıyafetler için ise DeFacto ürünlerine göz gezdirebilir, güvenli ve kaliteli alışverişin keyfini çıkarabilirsin.

En son yazılar