Selena Gomez ve Justin Bieber ile Enerjik Çift Kombinleri

21.02.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Şıklık her zaman kusursuzluk olmak zorunda değil. Çift olarak gösterişten uzak ve konforlu parçalar ile de göz dolduran bir çift stiline sahip olabilirsin. Selena Gomez ve Justin Bieber sokak stillerinde, davetlerde, açılışlarda tercih ettikleri parçalar ile konforlarından ödün vermeyen ikili bize yeni nesil çift stilinin kodlarını gösteriyor. Eğer sen de Justin Bieber ve Selena Gomez çiftinin stilinden ilham almak istiyorsan ikilinin stilini yansıtan kombin önerilerimize DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?

Beyaz ile Çifte Masumiyet
Spor yapmayı seven bir çift misiniz? Beraber spor salonuna giderken Justin ve Selena’nın spor kombinlerinden ilham alabilirsiniz! Ünlü ikili birlikte gittikleri spor salonunda tercihlerini beyaz sweatshirt ve eşofman klasiğinden yana kullanıyor. Sen de sevgilinle şık bir kombin için tercihini uyumlu DeFacto kapşonlu beyaz sweatshirtlerden ve rahat eşofman altlarından yana kullanabilirsin.

Başarılı Sokak Stilinin Anahtarı Trend Sweatshirtler
Sportif ve şık bir stilin vazgeçilmez parçaları sweatshirtler sen de günlük stilinde trendleri yakalamak için tercihini bu rahat parçalardan yana kullanabilirsin. Sweatshirtler ile stilini yansıtabilmek için klasik modeller yerine farklı tasarımları tercih edebilirsin. Mesela çift stilinizde Selena Gomez ve Justin Bieber’ın sevgililer günü kombininden ilham alarak, sade siyah bir sweatshirt yerine 2018 trendlerine uygun DeFacto kuş gözü detaylı siyah sweatshirtü ve kırmızı slogan baskılı sweatshirtü tercih edebilirsiniz.

Çift Stilinde Siyah ve Grinin Güçlü Uyumu
Sokak kombinlerinde başarılı bir çift stili için çabasız şıklığın en sevilen renkleri olan gri ve siyah ikilisini tercih edebilirsin. Sokak stilinizde Selena Gomez ve Justin Bieber’ın günlük kombinlerindenn ilham alabilirsiniz. Selena günlük stilinde bol kesim denim pantolon ve siyah bluz ikilisini sıkça tercih ediyor. Sen de DeFacto amie girlfriend denim pantolon ile siyah tişörtlerini kombinle, sokakta çift stilinle ışılda!

Sen de çift stilinde Justin Bieber ve Selena Gomez’in stilinden ilham almak istiyorsan bol kesim kot ve blazer ceketleri, salaş kazaklar ve oversize sweatshirtler gibi ihtiyaç duyacağın anahtar parçalar DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!


En son yazılar