Spor Çantan Spora Gerçekten Hazır mı?

21.02.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Stres, hormonlu gıdalar, sürekli masa başında devam eden işler… Modern çağda sağlıklı bir yaşam oldukça zor. Olabildiğince çok imkana sahip olup bir o kadar da imkansızlıklara savaştığımızı kabul etmek gerekiyor. Bu monoton sağlıksızlık çemberini kırmanın ilk adımı düzenli ve bilinçli spordan geçiyor. İster spor benim olmazsa olmazım deyin, isterseniz ilk kez spor yapacak olun sizin için bir araya getirdiğimiz bu ipuçlarını mutlaka okuyun!21022016-icerikSweat-shirtler dost mu düşman mı?Spor kombinlerimizin en büyük hatası nedir? Tabii ki spor için uygun olmayan parçaları kullanmak! Günlük giydiğimiz pek çok parça aslında spor için uygun değildir. Ancak biz genellikle bu parçaları spor yaparken de kullanmaya devam ediyoruz. Özellikle sweat-shirtler bu konuda başı çekiyor. Günlük giyim için tasarlanmış kalın modelleri dolabınızda bırakın ve spora özel olarak hazırlanmış hafif, hava geçiren spor sweat-shirtleri kombinlerinize ekleyin. Bu hem daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır hem de saha sağlıklı bir seçim olacaktır.
Koşmak maharet isterSpor için her şey özel olmalı demişken, spor eşofmanlarımıza da değinmemek olmaz. Son dönemin spor trendi hanımlar için taytlardan yana… Özellikle kalın belli ve capri modelleri spor yaparken hem büyük rahatlık sağlıyor hem de toparlayıcılığı ile kusursuz bir stil sunuyor. Beyler için ise rahat eşofmanlar bu sezonda salonlarda rakip tanımıyor. Salon sporları için şortlarda öne çıkarken, cesur beyler için dar paça modeller tercih edilebilirler arasında ilk sırada!
Son birkaç adımSpor yaparken rahatlık en önemli konu. Kendinizi sporun enerjisine bırakabilmeniz için kafanızı karıştıracak başka hiçbir şey olmaması oldukça önemli. Özellikle de ayakkabılar bu konuda en önemli nokta. Ayağınızı vurmaması bir yana spor sırasında ayağınızı rahat ettirmesi de oldukça önemli. Bu yüzden spor ayakkabılarınızı seçerken rahatlıktan ödün vermemelisiniz. Spor salonu için daima çantanızda temiz bir çift spor ayakkabı bulundurmayı unutmayın.
Fit ve sağlıklı bir hayat için spor çantalarını yenileme zamanı! Spor için özel üretilmiş rahatlık ve pratiklik tema alınmış DeFacto spor koleksiyonu hem hanımlar hem de beyler için aradıkları her şeyi bir araya getiriyor. Spor yaparken hem aradıkları esnekliği hem de şık bir stil sunan koleksiyonda, ayakkabıdan çantaya her şey sporseverler için 7/24 hazır!

En son yazılar