Bahar Hazırlıkları Başlasın

21.03.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Mart ayının sonunan doğru büyük bir hızla yaklaşıyoruz. Bahar dalları sokakları süslemeye başladı bile! Biz de baharın müjdecilerininden gerekli mesajı aldık. Ve bahar için gardıroplarımızı tazelemeye başladık. Kalın ve ağır paltoların yerini ince trençkot ve ceketlere bıraktığı bahar aylarında sokak stilinde son trendler neler? 2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarından hangi stilleri gardıroplarımızda göreceğiz? Senin için tüm bu soruların cevaplarını bir araya getirdik. 2018 ilkbahar yaz sezonunun öne çıkan trendlerine DeFacto koleksiyonuyla göz atmaya ne dersin? Hadi, bahar hazırlıkları başlasın!

2017 senesinden 2018 ilkbahar yaz sezonuna transfer olan trendlerden birisi de nakışlar. Özellikle denim gömlek ve pantolonlarda sıkça tercih edilen nakış trendi bu sezon da yerini kimseye kaptırmıyor. 2018 ilkbahar yaz sezonunda nakış işlemeleri yalnızca çiçekler ile değil, sloganlar ve yazılar ile de kullanılıyor. Sen de günlük stilinde denimden vazgeçemeyenlerdensen tercihini DeFacto nakış işlemeli denim pantolondan yana kullanarak 2018 ilkbahar yaz sezonu trendlerini on ikiden vurabilirsin. Kombinini trend tül çoraplar ve spor ayakkabılar ile tamamlayabilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonunun vaz geçilmez trendlerinden birisi de renk blokları. Sen de sokak stilini bir üst seviyeye taşımak için pudra ve siyah renklerin tercih edildiği DeFacto slim fit mont ile bu trendi günlük kombinlerinde tercih edebilirsin. Slim fit ceketin arma detayları ile tek parçada iki trendi birden yakalayabilirsin! Ceketini ister gömlekler ile ister casual t-shirtler ile kombinleyebilirsin. Stilini tamamlamak için modası asla geçmeyecek olan bir aksesuardan, saatlerden yardım alabilirsin.

Bahar hazırlıkların için senin ihtiyaçların neler? 2018 ilkbahar yaz sezonu trendlerini yakalamak için ihtiyaç duyduğun bütün parçalar yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto’da. Hadi, son trendlere uygun DeFacto koleksiyonuna bizimle beraber göz atsana!

En son yazılar