Crop Pantolonların 3 Hali

21.03.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz sezonuna geçtiğimiz seneden transfer olan en önemli trendlerden birisi hiç şüphesiz crop pantolonlar. Bahar aylarında havaların ısınması ile beraber tekrar raflardaki yerini alan crop pantolonlar sokak stilinin vazgeçilmez trendlerinden birisi. 2018 ilkbahar yaz sezonunda özellikle denim pantolonlarda kendini gösteren crop kesimleri kombinlemek ise oldukça kolay! Kesimi sayesinde her ceket ve ayakkabı ile uyum sağlayan crop pantolonları senin için yazdık. Üç farklı stil için crop pantolonların nasıl kullanılacağına, DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?
Göz Alıcı Siyah
Söz konusu hangi trend olursa olsun siyah vazgeçilmez bir yere sahip. Crop pantolonlar trendinde de siyah özel bir yere sahip. Etek bluz yerine pantolon bluz ikilisine bir şans vererek şık akşam yemekleri ve davetler için siyah küçük elbiseye rakip olan siyah crop pantolonlar ile özel günlerinde alternatif bir stili deneyimleyebilirsin. 2018 ilkbahar yaz sezonunun yükselen trendi tül bluzlar ile kombinlerine hareket katabilirsin! Biz DeFacto crop pantolonun DeFacto siyah baskılı t-shirt ile uyumunu çok sevdik, ya sen?

Beyaz ve Mavinin Güçlü Uyumu
Ofis kombinlerine biraz renk ve şıklık kazandırmaya ne dersin? Klasik kumaş pantolonlar yerine crop kesim pantolonları ve spor ayakkabıları tercih ederek 2018 ilkbahar yaz trendlerini ofise taşıyabilirsin. DeFacto yandan şeriltli pantolon belindeki kuşak detayı ile ofis stilini bir sonraki seviyeye taşıyacak! Beyaz gömlek ve bluzların ile kombinleyebileceğin mavi crop pantolon kombinlerine renkli aksesuarları tercih ederek heyecan katabilirsin.

Sokak Stilinin Vazgeçilmezi, Denim
Sokak stilinin vazgeçilmezi denim kumaş 2018 yılında crop kesim ile en iyi anlaşan dokuların başında geliyor. Sen de günlük kombinlerinde farklı bir stil denemek istersen tercihini DeFacto renk bloklu denim pantolondan yana kullanabilirsin. Sweatshirtler, beyaz t-shirt ve deri ceketler ile kombinleyebileceğin denim crop pantolon ile sokak stilini bir sonraki seviyeye taşıyabilirsin.

Senin favori crop pantolonun hangisi? Şık davetlerin kurtarıcısı kumaş crop pantolonlar mı yoksa günlük stilin vazgeçilmezi denimler mi? Tercihin hangisi olursa olsun crop pantolon kombinlerin için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar