Cuk Oturur Mükemmel Durur

21.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Önce sen istedin ve jean çıktı. Şimdi DeFacto adımlarını daha da ileri atıyor. En sevdiğin isimlerle denim koleksiyonunu buluşturuyor! Hande Erçel ve Aras Bulut İynemli eşliğinde, taze mi taze, yenilikçi, trend denim modelleriyle karşında! Sezon trendi işlemeli denim pantolonlardan kolej yaka ceketlere, yırtık jeanlerden taşlanmış modellere, aradığın bütün denim parçalar yeni DeFacto koleksiyonunda. Yeni denim koleksiyonu üstüne cuk oturacak, mükemmel duracak! Aras Blut İynemli ve Hande Erçel’in favorileri, reklam filminin çekimlerinde kullanılan parçalara göz atmak için heyecanlı mısın?

Hande Erçel’in Seçimleri

Sezon trendi yüksek bel denim pantolonları vazgeçemediği skinny modellerde tercih ediyor. Anna koyu denim pantolonla gece stiline yön verebilirsin. İşlemeli, yırtık jean modeli de gündüz sokak stilin için muhakkak edinmen gereken parça!
Aras Bulut İynemli’nin SeçimleriAras’ın bomber ceket tercihini dikkate alın deriz. Sezonun hit parçaları arasında olan badge detaylı kolej yaka bomber ceketlerle cool görüntüye sahip olman çok kolay! Erkek denim pantolonlarında slim fit kalıbının en rahat hali Paco denim modelleriyle de şıklığını tamamlamalısın.


DeFacto trendlerde öncü adımlarını atıyor. Yeni ilkbahar-yaz denim koleksiyonunu incelemek için online mağazamızı şimdi ziyaret etmeye ne dersin?

En son yazılar