Çiçek Açan Tasarımlar

21.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarının sevilen deseni çiçekler her yerde! Bu sezon çiçekler sadece elbise ve ceketlerde değil aklına gelebilecek her parçada karşımıza çıkıyor. Ayakkabılardan çantalara, çantalardan gözlüklere kadar her şey çiçek açıyor. Birçok farklı stilde karşımıza çıkan floral desenler 2018 ilkbahar yaz sezonunun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Moda haftalarında ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında ve moda ikonlarının sokak stillerinde sıkça tercih ettiği çiçek desenlerini günlük stiline dahil etmeye hazır mısın? Cevabın evet ise ihtiyacın olan tüm floral desenli parçalara DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?


Tulum Aşkına
2018 ilkbahar yaz sezonunda küçük siyah elbiseye güçlü bir rakip geliyor! Küçük siyah tulumlar. Sıcak havalarda şehir hayatının koşuşturmacasında maksimum konfor ile kalbimizi çalan tulumlar çiçek desenleri ile çok iyi anlaşıyor! Sen de günlük stilinde küçük siyah tulum ile tarzını bir sonraki seviyeye taşımak ister misin? Eğer cevabın evet ise sezonun iki gözdesini bir araya getiren DeFacto çiçek desenli kısa siyah tulum senin için doğru tercih! Kombinini tamamlamak için DeFacto metal toka detaylı bel çantasından yardım al, gittiğin her yerde stilin ile büyüle!

Takım Elbiselere Renkli Yorumlar
Son yıllarda güçlenen kadın hareketleri modaya da yön vermeye başladı. Eskiden maskulen stil ile kafalarımızda yer edinen takım elbiseler artı birçok farklı yorum ile karşımıza çıkıyor. 2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarının sevilen deseni çiçekler takım elbiselere renkli bir yorum katıyor. Ofis stilinde renkli bir kombin hazırlamak için DeFacto çiçek desenli pantolon ve DeFacto çiçek desenli ceket ikilisini tercih edebilirsin. Stilini tamamlamak için şık bir güneş gözlüğü ve çantadan yardım alabilirsin.

Çiçeklerin En Lüks Hali
2018 ilkbahar yaz sezonunun favori deseni çiçekleri günlük stiline lüks bir dokunuş ile katmaya ne dersin? Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında ipeğin yumuşak dokusu ile geçirmek hangimizin hoşuna gitmez ki? Sen de günlük stilinde özel parçalara yer vermek istiyorsan DeFacto çiçek desenli ipek ceket tam sana göre! Spor şık bir stili yakalamak için DeFacto çiçek desenli ipek ceketini denim pantolonların ve spor ayakkabıların ile kombinleyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ekstra şıklık için topuklu ayakkabılara geçiş yapabilirsin.

Sen en çok hangi çiçek desenlerini seviyorsun? Minik çiçekleri mi göz alıcı floral desenleri mi? Favorin hangisi olursa olsun sezonun yükselen trendi floral desenler için ihtiyacın olan her şey onlarca seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar