Tatilin Tadını Çıkart

21.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz tatilinin tadını sıcak kumlarda ve uçsuz bucaksız denizin dalgalarında geçirmeyi mi planlıyorsun? Peki tüm yıl beklediğin tatilin için gereken hazırlıkları yaptın mı? Bikiniler, mayolar, plaj çantaları ve hasır şapkalar hiçbirimizin unutmadığı temel tatil valizi parçaları. Peki tatilini keyfini gerçekten çıkarman için ihtiyaç duyacapın ekstraları hazırladın mı? Eğer tatil valizinde bir şeyleri atladığından şüpheleniyorsan merak etme! Tatilin tadını çıkarman için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda, bizimle beraber incelemeye var mısın?


Tatil günlerinde en son istediğimiz şey uzun uzun gardırobun önünde durup, ne giysem diye düşünmek. Sen de bize katılıyorsan bu tatilde yanında sade ve kullanışlı parçaları götür. DeFacto volan detaylı kırmızı elbise 2018 ilkbahar yaz sezonunun sevilen trendleri ile çabasız şıklığı baştan yazmana yardımcı olacak!

asimetrik erkek kazak

erkek kırçıllı bere
erkek kırçıllı bere

Yaz aylarında söz konusu erkek modası olduğunda bermudalardan bahsetmemek mümkün değil. Tatilde sandaletlerin ve polo yaka tişörtlerin ile on dakikada odandan çıkabilmen için bermudalar eb doğru tercih! Güneş gözlüklerinle tamamlayacağın stilin ile gittiğin her yerde dikkatleri üzerine çekeceksin!
asimetrik erkek kazak
asimetrik erkek kazak
siyah erkek kemer
Tatilin keyfini çıkarman için senin vazgeçilmezlerin neler? Eğlenceli bir yaz tatili için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda, keşfetsene!

En son yazılar