Tony Awards Kırmızı Halısı ile Sezonun Renk Trendleri

21.06.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Amerikan tiyatrosunun Oscar’ı olarak bilinen Tony Ödül töreni geçtiğimiz hafta düzenlenen törende sahiplerini buldu. Bu yıl 72. defa düzenlenen Tony Ödülleri’ne katılım sağlayan isimler kırmızı halı görünümleri ile izleyicileri büyülediler. Birbirinden ünlü oyuncu ve şarkıcıların adeta şıklık yarışına girdiği 72. Tony Ödülleri kırmızı halısında 2018 ilkbahar yaz sezon trendleri ile ilgil önemli ipuçları yer alıyordu. New York’ta düzenlenen 72. Tony Ödül Töreni’nde sezonun renk trendleri için notlarımızı aldık. 2018 ilkbahar yaz sezon trendlerini ünlü stilleri ile yakalamak istersen DeFacto koleksiyonu ile bu yılın favori renklerine beraber göz atalım mı? Ne dersin?

Alev Alev: Kırmızı
Kırmızı halının en sevilen renklerinden birisi tabii ki kırmızı. Görkemli bir kombin için akla ilk gelen renklerden birisi olan kırmızı 72. Tony Ödülleri kırmızı halısında da birçok ünlü isim tarafından tercih edilmişti. Jessica Springsteen, Titus Burgess, Condola Rashad, Chita Revera, Ming Na Wen ve Lauren Ridloff ödül törenindeki stilleri için kırmızıyı tercih eden isimler arasındaydı. Yaz aylarının yüksek enerjisi ile beraber hepimizin gardırobunda kendine yer edinmeyi başaran kırmızı renk için senin tercihin hangi parçadan yana? DeFacto kırmızı elbise gibi sade bir model mi? Yoksa fisto ve fırfır detaylara sahip kırmızı kalem elbise mi?

Güneşin Sarı Parıltısı
2018 ilkbahar yaz sezonunun en sevilen renklerinden birisi hiç şüphesiz sarı. Sonbahar kış sezonundan bu yana tahtını aralıksız bir şekilde elinde tutmayı başaran sarı canlı renkleri seven kadınların bir numaralı tercihi. Anna Wintoru, Lilly Jay ve Uzo Aduba da 72. Tony Ödülleri kırmızı halısında tercih ettikleri elbiseler ile bu trende onay veren ünlü isimler arasında yer alıyor. Günlük stilinde güneşin sarı parıltısını çalmak istersen DeFacto volan detaylı sarı elbise senin için doğru tercih!

Pembe Gönlüm Sende
Milenyum pink’in ardından spot ışıklardan uzak duran pembe 2018 ilkbahar yaz sezonunda güçlü bir dönüş yapıyor. Sara Krulwich, Lauren Worsham, Renee Fleming ve Laura Osnes gibi ünlü isimlerin kırmızı halı görünümleri için tercih ettiği pembe birçok farklı tonu ile karşımıza çıkıyor. DeFacto kısa elbise ile sezonun pembe rüzgarlarına kapılmak ister misin?

Sezonun gözde renklerinin yanısıra çiçek desenleri, fırfırlar, maskulen takım elbiseleri gibi 2018 ilkbahar yaz sezonuna dair birçok trendin ön plana çıktığı 72. Tony Ödülleri kırmızı halısında stili ile seni büyüleyen isim hangisi? Favorin kim olursa olsun hayranı olduğun ismin stilini DeFacto koleksiyonunda yer alan yüzlerce elbise modeli ile yakalayabilirsin. Hadi, keşfetsene!

En son yazılar