Sonbahar Favorisi 4 Parça

21.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Sonbahar mevsimine çoktan geçiş yapmış olsak da, sıcak günleri yaşamaya devam ediyoruz. Ama önümüzde daha uzun bir zaman var ve gardırobumuzda olacak parçaları buna göre ayarlamamız gerekiyor.Sonbaharda en sık kullanılan ve vazgeçilmez olan parçaları senin için seçip, kombin önerilerini paylaştık. Gömlek,kazak,trençkot,elbise gibi geçiş mevsimlerinin en sık kullanılan parçalarını mercek altına aldık.Sen de yeni sezonde şık olmak için ipuçları arıyorsan,DeFacto’nun Yeni Sezon Koleksiyonuna göz atmalısın!Salaş Kazaklar
Sonbaharın ruhuna ve doğasına en uygun parça, şüphesiz ki kazaklar!Serin havalarda sıcacık ve yumuşacık sarınacağın kazak modelleri mutlaka gardırobunda yer almalı.Kırmızı nakışlı kazakve balıkçı yaka kazak modellerini sonbahar ve kış sezonunda üstünden çıkarmak istemeyeceksin!
Hiç Değişmeyen Trend: Gömlekler
Gömlekler her mevsimde en çok kullanılan parçalar arasında yer alıyor.Biz de her sezon zevkle kullanıyoruz. Tek başına ya da kazakların içinde kullanmak kombin alternatifi de yaratıyor. Sezonun en trend renklerinden bordonun ve ekosenin birleşimi olan gömleği sen de çok seveceksin!Elbisesiz Asla!
Elbise her mevsimde olduğu gibi,yeni sezonda da en çok tercih edilen parçalar arasında olacak. EN trend ve stil sahibi modelleri ile vitrinlerde yerini çoktan alan elbise modellerinden ilham alacağın kombin alternatiflerini buraya bırakıyorum!
Yanına Almadan Çıkma: Ceketler
Bilindiği üzere sonbahar değişken ve ani hava değişimleri ile ünlü bir mevsimdir. Hava günlük güneşlikken bir anda yağmur bastırabilir ya da seni üşütecek kadar rüzgar esebilir. Her duruma hazırlıklı olmak için yanında mutlaka sezona uygun bir ceket olmalı!
Sonbahar sezonu boyuca en trend ve şık parçalarla tüm bakışları üzerinde toplamayı kim istemez ki!İşte sana süper bir fırsat. DeFacto Yeni Sezon parçaları ile sonbaharın keyfini çıkar.

En son yazılar