Hangi Bot Senin Stilin?

21.10.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Kıyafetinizin en önemli parçası ayakkabılar değil midir? Sade bir elbisenin havasını parlak rugan botlar bir anda nasıl değiştirir? Ya da düz koyu bir kotun altına giyeceğiniz renkli bir çift sneaker? Düşününcesi bile heyecanlandırıcı! Kışa doğru adımlarınızı yavaş yavaş hangi botlarla atacağınıza gelin bakalım.


Giy, Çık, Gez!
Tam olarak rahatlık düşkünüyseniz alçak tabanlı botlar sizin için. Bayanların ayağında görmekten keyif aldığımız Chelsea tarz botlar gün içinde rahatça kullanabilecekleri modeller. Sade modellerin yerine tokalara bantlara zımbalara sahip kahverengi ve krem tonlarında botları da kullanabilirler. Beyler içinse düz siyah botlar her zaman kurtarıcı ve kesin bir çözüm olacak. Skinny ve kot pantolonların altında günlük rahat stilinizi bu botlarla tamamlayabilirsiniz.


Daha Rocker veya Daha mı Spor?
İçinizi kıpır kıpır eden notalar adımlarınıza yansıyor değil mi? Evet diyorsanız sizi buraya alalım. Asi bir duruşa sahip, siyahlar içinde, yüksek tabanlar ve güçlü topuklardan mı hoşlanıyorsunuz? Yoksa dans etmeye hazırsınız ve yüksek bilekli sneakerları andıran botlardan mı? Seçim sizin.

Şıklık Sizin Adımlarınız
Feminen ve maskülen duruşlarınız sizin için önemliyse size en şık fikirleri sunacağız. Bayanlar püsküllü bootieleri hemen edinmeli. Siyah her zaman şıklığınızı bir adım öteye taşıyacak unutmayın. Beyler klasik tercihlerini kahverengiden yana kullanabilir ve kumaş detaylı parçalarla şıklık basamaklarını tırmanabilirler.

DeFacto her stile uygun bot modelleriyle yeni sezonda adımlarınızı süslemeye hazır. Online mağazamıza 7/24 ulaşabilirsiniz!

En son yazılar