Trend Alarmı Kadife Elbiseler

21.12.2016 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2016-2017 kış sezonunun yıldızı kadife elbiseler seçildi! Sezonda elbiseden eşofmana geniş yer bulan kadife parçaların en sevilenleri kadife elbise modelleri oldu. Günlük kullanıma oldukça uygun, yılbaşı partilerinin vazgeçilmezi olacak kadife elbiseler bu kış içinizi ısıtacak! Modayı sıkı sıkı takip eden sizlere stilinize uygun kadife elbiselerinizi nasıl kombinleyebileceğinize dair fikirlerimiz var!
kadife elbise kombinleri
Siyah Gece Kombini

Kadife elbiselerin parlak ve yumuşak dokusu bu sezon eğlenceye damgasını vuracak! Şehirde yaklaşan yılbaşının getirdiği dinamik ruha kadife elbiselerinizle ayak uydurun. Siyah kadife elbise gece için mükkemmel bir seçim olacak. Sezon trendi püskül detaylı farklı çift küpe modelleriyle cool stilinizi tamamlayın.

siyah kadife elbise kombini
kombinlik küpe önerisi

Petrol Tonları

Bu yılbaşı bordonun favori olmasının yanı sıra petrol tonlarına da rastlayacağız. Petrol kadife elbise ile cool tonu yakalamış olacaksınız. Gün içinde istediğiniz saate uyarlayabileceğiniz petrol rengi kadife elbisenizi siyah bağcıklı sezon trendi uzun çizmelerle kombinleyebileceğiniz gibi cool topuklu botlarla da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çiçek Detaylar

Çiçek detayların artık sadece ilkbahar yaz koleksiyonuna bağlı kalmadığını biliyoruz. Nostaljik havada çiçekli kadife elbiselerle klasik zarif bir şıklık yakalayacaksınız. Lacivert üzeri pembe çiçeklerle bezeli kadife elbizenizi sezon trendi püsküllü bordo sırt çantalarıyla kombinleyip Oxford ayakkabılarla tamamlarsanızen tatlı sokak stili sizin olacak!

Kadife elbise şıklığının nabzı DeFacto’da atıyor. Pamuklu kumaşıyla en rahat kalıplara sahip kadife elbiseleriniz bu sezon favorilerinizden olacak!

En son yazılar