Yaz Akşamlarında Tarzınla Işılda!

20.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yaz sezonu açılır açılmaz sokaklar canlanmaya ve renklenmeye başlıyor.Cıvıl cıvıl kombinler içimizi açıyor. Yaz akşamları da en az gündüzleri kadar hareketli ve canlı. Sokaklar geç saatlere kadar kalabalıklarla dolu, ışıl ışıl. Arkadaşlarla içilen kahveler, sohbetler, partiler derken yaz akşamları oldukça yoğun ve hareketli geçiyor. Arkadaşlarınla dışarı çıkarken ne giyeceğine karar vermekte zorlanıyorsan, düşünmene hiç gerek yok! DeFacto Yaz Koleksiyonları seni her zaman olduğu gibi yaz akşamlarında da yalnız bırakmıyor, birbirinden stil parçalarla seni gecenin yıldızı yapıyor!


Şık bir akşam yemeğinde ya da katılacağın bir davette salonun en göz alıcı kızı olmaya ne dersin? Güneşin ve yazın rengi sarı elbisen, parlak bantlı sandaletlerin ve omuz askılı çanta kombininle diğerlerinden farklı ve stil sahibi görüneceksin, keyfini çıkar!

Sinema kışın da ,yazın da en sevdiğimiz aktivitelerden.Ama yaz akşamlarında açıkhava sinemasına gitmek kem nostaljik hem de çok romantik.Bermuda şort, deri detaylı ayakkabı ve bileklik ile tamamlanmış kombininle ılık bir yaz akşamında açık hava sinemasına gidip biraz nostalji yapabilirsin
Yaz aylarında, yaz kombinlerinde seni stil sahibi yapacak parçalar,ilham veren kombin önerileri ve bir tık fazlası DeFacto ’da! Keşfetsene!

En son yazılar