Günlük Makyaj Önerileri

23.01.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Makyaj, kadınların en sevdiği süsü! Yapımı zevkli, sonucu mükemmel olan bir sanat! Çok basit dokunuşlarla bile trend bir görünüme sahip olabileceğiniz makyaj önerileriyle karşınızdayız. Casual görünümünüze uyan, sade hafif renkli bir makyajdan bahsedeceğiz. DeFacto’da günlük makyajınız için gereken malzemelere birlikte göz atalım.


Tonları Eşitleyin!

Yüzünüzü iyice temizleyip bb kreminizle renginizi eşitledikten sonra yanaklarınıza hafif bir dokunuşda bulunmanız yeterli. DeFacto makyaj süngerleri yardımıyla pudranızı yüzünüze uygulayın. Cilt renginize göre açık renk bir pudra ya da daha bronz bir tercih yapabilirsiniz.
Renk Katın!

Dudaklarınız günlük makyajınızın renkli kısmını oluşturacak. Pembe tonlarında ferah bir ruj ve biraz daha koyu pembe bir dudak kalemi yeterli. Önce kalemle dudak çizginizi oluşturun. Daha sonra rujunuzu uygulayın. Dudaklarınızdaki zarif görüntüyü minik bir maskara dokunuşuyla gözlerinize de katabilirsiniz. Yine de göz makyajından kaçının.Makyaj stilinize uygun pratik ve mükemmel renkte makyaj malzemeleri için DeFacto online mağazada hemen keşfe çıkabilirsiniz.

En son yazılar