Sömestr Tatiline Hazır Mısın?

23.01.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Geçtiğimiz cuma günü 2017/2018 öğretim yılının ilk döneminin sonuna geldik. Sınavlardan başarı ile çıkan öğrencileri eğlence ve rahatlama dolu iki hafta bekliyor! Bol bol gezip, gülüp eğleneceğimiz bu on beş günü her açıdan en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersin? Arkadaşlarınla vakit geçirip rahatlayacağın sömestr tatili stilini keşfetmek için harika bir fırsat olabilir! Sömestr tatilin için hazırladığımız stil önerilerine DeFacto koleksiyonu ile göz atmaya ne dersin?
Spor ve Şık
Retro moda trendlerinin asla eskimeyen parçalarından birisi de parkalar. Modası asla geçmeyen bu parçalara yatırım yaparak günlük stilinde her zaman kullanabileceğin bir parçaya sahip olabilirsin. Spor ve şık stilin gözde parçalarından birisi olan DeFacto kapşonlu patch detaylı parkayı yakasında cut-out detayı bulunan kazakla kombinleyerek sezon trendlerini on ikiden vurabilirsin. Kombinini tamamlamak için ihtiyacın olan tek şey sıcacık botlar!

Trend Şıklık
Stilinde trend parçalara yer vermeyi mi tercih ediyorsun? O halde sıradaki kombin önerimiz tam sana göre! Kış sezonunun en sık tercih edilen dış giyim parçaları şişme montları günlük stilinde rahatlıkla kullanabilirsin. Siline enerji katmak için tercihini canlı renklerden yana kullanabilirsin. DeFacto basic kapşonlu şişme mont için biz tercihimizi sezonun gözde rengi sarıdan yana kullandık.

Parka Şıklığı
Kış aylarında erkek stilinin vazgeçilmez parçalarından birisi şüphesiz parkalar. Bu klasik ve kullanışlı parçanın her stille uyum sağlayabilmesi bu kadar çok tercih edilmesini sağlayan başlıca özelliği diyebiliriz. Eğer daha klasik bir stil istiyorsan parkanı balıkçı yaka kazaklarla ve gömlekler ile kullanabilirsin. Biz daha trend bir görünüm için DeFacto kapşonlu parkayı palmiye yaprağı desenli sweatshirt ile kombinledik.

Siyahın Gücü
Sömestrda kış günlerine en çok yakışan renklerden birisini, siyahı tercih ederek stilini tamamlamaya ne dersin? Her stilin ve her dolabın kurtarıcı rengi olan siyah ile şıklığı garantilenmiş kombinler oluşturabilirsin. Siyah DeFacto kapşonlu regular fit montun ile füme sweatshirtü kombinle, siyahtan aldığın güç ile gittiğin her yerde stilin konuşulsun!

Sıcacık tutan montlardan, trend aksesuar ve ayakkabılara sömestr stilin için ihtiyaç duyduğun her şey yüzlerce seçenek ile DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar