DeFacto'da Çocuğunuzun Yaratıcılığına İlham Verenler

23.05.2020 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Çocukluk çağları üstün bir hayal gücünün yaşandığı son derece özel günlerdir. Oynanan oyunlar, izlenen filmler ya da yapılan konuşmalarda ortaya çıkan yaratıcı unsurlar, çocuk giyiminde de kendini ortaya çıkarır. Renklerin uyumu, seçilen desenler ve ortaya çıkarılan çeşit çeşit kombin çocuğunuzun moda zevkini geliştireceği gibi sınırsız hayal gücünü de ortaya koymasının önünü açar. DeFacto çocuk giyim koleksiyonları, birbirinden güzel ve kaliteli seçeneği ile çocuklara yeni dünyaların kapılarını aralar. Şık tişört ve kazaklar, pantolon ve etekler, kız çocukları için elbiseler; ayrıca bütün bunları en iyi şekilde tamamlayacak ayakkabı, çanta ve şapka gibi aksesuar çeşitleri çocuk giyim koleksiyonlarında yer alır. DeFacto size ve çocuklarınıza rengarenk, desen desen ve birçok farklı tarzı bir araya getirecek olan kombinler yapma imkanı tanır. Koleksiyonun en gözde parçalarını tercih ederek çocuklarınız için hayal dünyanız ne kadar geniş gösterebilirsiniz. Bunun yanında onlar için en şık seçimleri yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Çocukluğun Dinamizmini Keşfedin!

Çocuk giyiminde ön plana çıkan detaylar; eğlenceyi, özgürlüğü ve bitip tükenmeyen bir enerjiyi vurgulayan geniş renk skalası sayesinde ortaya çıkar. Yalnızca gökkuşağının yedi rengi ve onların tonları değil insan zihninin sınırlarına ulaşan hologram ışıltıları, metalik renkler ve uzay temasını çağrıştıran ışıltılar da çocuklar için yapılacak göz alıcı kombinlerin favorisi olmaya adaydır. Kız çocukları için yanar dönerli kumaşlar ve pul işlemeleri öne çıkarken erkek çocukları için şık kırmızılar, urban desen baskıları ve rapper tarzlar alternatifler arasına girer. Her bir özelliği ile çocukluğun özgür ruhunu çağıran bu ürünler, bir araya getireceğiniz farklı parçaların uyumu ile de zenginleşir. Bu yolla siz yaratıcılığınızı sergilerken çocuğunuz da dinamik renkli ve desenlerin tadını çıkarabilir. Yalnızca renk ve baskı unsurları değil giysilerin kesimleri de çocuk giyiminde fark yaratmak için kullanabileceğiniz detaylardandır. Özellikle moda haline gelen oversize sweatshirt, tişört ve elbise çeşitleri çocuklar için orijinal bir stil yaratır. Bu ürünler bir yandan da çocukların konforlarını en üst düzeye çıkarmak için tercih edilebilecek seçeneklerdendir.

Hayal Dünyasını Renkli Figürler ile Zenginleştirin!

Kız ya da erkek fark etmeksizin çocuk stilinin en göze çarpan parçalarını üzerinde ikonikleşmiş figürlerin bulunduğu ürünler oluşturur. Floral desenler, hayvan figürleri, çizgi film karakterleri ya da süper kahramanlar şık görünüşlerinin yanı sıra çocukları kendilerine hayran eden havaları ile de pek çok çocuğun üzerinden çıkarmak istemeyeceği ürünler arasında yer almayı başarır. Ayrıca ünlü sporcuların ya da takımların renk ve baskılarını içeren ürünler de çocukların gelecekteki hayatları için ilham veren detaylara sahiptir. Basketbol tutkunu çocuğunuz için ünlü basketbolcuların bulunduğu ürünleri günlük giysiler ile kombinlmek hem yaratıcı hem de şık bir çözümdür. Hayvan yaşamına ilgi duyan bir çocuk için sevimli figürlerin yer aldığı elbiseler, tişörtler hatta pijamalar satın almak onu oldukça mutlu edebilir.
Bütün bunların yanında hayalindeki dünyaları geniş tutmak isteyen ve masallara inanan çocuklar için masal ve çizgi film kahramanları konseptli ürünler dikkat çeker. Gökkuşağını anımsatan renkleri, naif duruşu ile unicorn figürleri; Disney'in sevilen kahramanları, su altı dünyasının gizemli dünyasını anımsayan farklı tasarımlar hayal gücüne güvenen anne baba ve çocuklar için mükemmel seçimlerdir.

Siz de çocuğunuz için ne denli yaratıcı ve şık kombinler yapabildiğinizi görmek ve göstermek için DeFacto'nun kaliteli, renkli ve orijinal dünyasına adım atabilirsiniz. Buradan seçeceğiniz parçaları çocuğunuzun zevkleri ve gereksinimleri ile bir araya getirerek hem estetik hem de işlevsel kombinler yaratabilirsiniz.

En son yazılar