DeFacto Bebek Koleksiyonu Çıktı!

23.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Artık stil olmanın ilk adımı bebeklikte atılıyor. Eskiden olduğu gibi bir tulum giydir olsun bitsin devri kapandı! Bebekler için tasarlanmış birbirinden şirin ve stil sahibi parçaları görüp almamak mümkün mü? DeFacto’nun yeni çıkan bebek koleksiyonunu incelerken sen de kendini tutamayacaksın! Bebeği için en iyisini isteyen anne-babalar, DeFacto’nun kaliteli ve yumuşacık ürünleriyle bebeklerinin güvende olduğunu hissedecekler. Şimdi gelin DeFacto’nun minikler için hazırladığı koleksiyona göz atalım!

Organik Eşofmanlar
Bebeklerin ipek tenine uygun olarak tasarlanmış parçalarla, son derece rahat hissedecek.Bebeğinizi pamuklara sarmanın karşılığı, organik eşofman altı ile bebeğiniz mutlu uykulara dalacak, size en tatlı gülümsemesini gönderecek
Olmazsa Olmaz: Çıtçıtlı Body
Bebek sahibi olanlar iyi bilir ki, çıtçıtlı bodyler hayat kurtarıcıdır. Hele de organik olanları olmazsa olmazdır! Bebeğin cildine uyumlu, çıtçıtlı organik body ile hem şık bir görünüm yakala hem de bebeğin rahat etsin!Sıcacık,Yumuşacık: Organik Hırkalar
Bebeklerin ciltleri bizimkilere nazaran daha hassas olduğu için, daha çabuk terler ve üşürler. Yanınızda her zaman olması gerekenlerden biri de hırkadır. Organik yapısı sayesinde bebeğinize uygun organik hırkalardan sen de gadırobuna eklemelisin.
Bebeğinin her zaman rahatını ve konforunu düşünen anne- babalar aradığı her şeye DeFacto Bebek koleksiyonlarından ulaşabilecekler. Organik ürünleriyle bebeğinizin rahatına ve mutluluğuna şahit olun Keşfetsene!

En son yazılar