Kırmızının 6 Tonu

23.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kırmızı çarpıcı ve albenisi olan renklerin başında geliyor. Enerjisi ve cazibesi herkesi etkisi altına alıyor.Bizler de kırmızıyı kombinlerimizde kullanmaktan çok keyif alıyoruz. Fakat bir handikapı var,kırmızıyı kombinlerken ayrı bir dikkat ve özen gerekir. Çünkü kırmızıyı kullanırken uyumsuz bir görüntü elde etmek de çok kolay. Yaz-kış kombinlenebilen kırmızıyı nasıl kullanmanız gerektiğini,hangi renklerle uyum yakalayacağını merak ediyor musun? DeFacto koleksiyonlarından seçtiğimiz kırmızı parçalarla hazırladığımız kombin alternatiflerini buraya bırakıyoruz. Belki ipucuna ihitiyacın vardır.

Tek Parça Kırmızı!
Kırmızı rengin en çok yakıştığı parçaların başında elbiseler geliyor.Tek parçada şıklığı yakalamak isteyenlerden misin? O zaman kırmızı elbise tam senlik. Hem tek parça hem göz alıcı ve feminen. Kırmızı kısa gece elbisesi ile katılacağın partide en göz alıcı sen olacaksın.
Günlük Kırmızı
Günlük stiline renk katmak istiyorsan o renk kesinlikle kırmızı olmalı. Düz ve sıradan bir kombini bile stil olmanın en üst noktasına taşıyacaktır. Kareli kırmızı beyaz birleşimli bluz, kırmızının beyazla olan muhteşem uyumunu gözler önüne seriyor.Enerji Dolu Kırmızı
Kırmızının iddialı duruşunu ve pozitif enerjisini seviyorsan, günlük stilinde kullanacağın kırmızı bir şort ya da önden kemerli kırmızı mini etek kombini ile kırmızı stilini oluşturabilirsin. En stil sahibi kırmızı kombininle herkesin bakışları sende olacak!
Takip ettiğin, ilham aldığın fenomenlerin stillerini kendine uyarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. DeFacto Koleksiyonlarının en güzel ve trend parçaları ile sen de fenomenler kadar göz alıcı bir stil oluşturabilirsin!

En son yazılar