Moda Başkentlerinde Öne Çıkan Stiller

23.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yazın sonlarına geldiğimiz şu günlerde sizler için bir güzellik yapalım istedik. Yaz ve sonbahar trendlerini karıştırıp moda başkentlerinin öne çıkan stilleri hakkında ipuçları verelim dedik! Sen de moda başkentlerinin sokak stillerini takip etmiyor musun? İlham aldığın bir stil yok mu? Paris, Milano,Londra ya da New York gibi moda başkentlerinin ilham alacağın stil önerilerini ayağına getiriyoruz. Bundan sonra yapman gereken şey DeFacto’dan seçeceğin parçalarla ilham aldığın stili hayata geçirmek. Keşfetsene!

Milano Sokak Stili
Milano’da moda rüzgarı sadece podyumlarda değil sokaklarda da esiyor. Minimal aksesuarlar, uzun etek boyları, nude makyaj, bohem ve sofistike bir stille seksapeli öne çıkarma trendini yerle bir ediyor. “Güçlü kadın” mottosunu benimseyen Milano stilinden ilham alacağın kombin detaylarını inceleyebilirsin!
Paris Sokak Stili
“Az çoktur” felsefesine asırlardır bağlı kalan Fransız kadınlarını tarzın için ilham kaynağı seçebilirsin. Genellikle yeni akımları geleneksel tarzları ile harmanlamayı seven stil örneklerine Paris sokaklarında sıkça rastlarsınız. Siyahın asaleti ve şıklığıyla harmanlanmış bir kombine kin hayır diyebilir ki?New York Sokak Stili
En az defileleri kadar ses getiren sokak stilleriyle de öne çıkan New York, moda severlere ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Mom jeanler,ekstra oversize parçalar,renklerin karmaşası ile uyumsuzluğun uyumu ortaya çıkıyor.
Moda başkentlerinin sokak stillerini beğeniyor, bütün trendleri takip ediyorsan adresin DeFacto. DeFacto koleksiyonlarından seçeceğin parçalarla sen de kendi sokak stilini yaratmaya ne dersin?

En son yazılar