Yazın Son Günlerinin Tadını Çıkar

23.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Artık yaz döneminin sonuna yaklaşmış bulunmaktayız. Birkaç hafta sonra güneş etkisini yavaş yavaş kaybedecek, sonbahar yağmurları hafiften kendini göstermeye başlayacak. Bu sebeptendir ki; yazın son günlerini en iyi şekilde değerlendirmeli, tadını çıkarmalıyız. Yaz boyu birçok etkinliğe, davete, partiye koşturduk durduk. Şimdi biraz dinlenme ve kendimizi dinleme vakti. Yorulan zihnimizi ve bedenimizi arındırıp kendimizi sonbahara hazırlama ve enerji depolama vakti. Hafta sonu planınız her neyse kombininiz DeFacto’dan olsun, senin için hazırladığımız kombin alternatifleri ile ne giyeceğim derdinden kurtulup anın tadını çıkarmaya var mısın?

İster piknik, ister bir festival, ister sahilde yürüyüş. Rahat ve huzurlu bir hafta sonu için planın ne olursa olsun, kombinin yıldız desenli denim pantolon ve zımbalı çanta olsun! Kombinine eşlik edecek aksesuarlarınla şık olmanın keyfini çıkar.

Hafta sonu planın erkek erkeğe takılmak, sabahlara kadar oyun oynamak, futbol izlemek ritüellerinden oluşuyorsa kombinin kesinlikle rahat pantolon -spor bot ve dijital saat üçlüsünden oluşmalı. Konforu ve stili bir araya getirmek işte bu kadar kolay! detayları da noktayı koyacak!
En son yazılar