Bereketinle Hoş Geldin Ramazan

24.04.2020 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Paylaşmanın, birbirini anlamanın, kardeşliğin ve huzurun ayı Ramazan bu senede tüm bereketi ile birlikte geldi. Yine büyük bir heyecanla sahura kalkılacak, oruçlar tutulacak, iftar saatinin gelmesi ile leziz Ramazan pideleri yenmeye başlanacak, büyüklerimiz nerede o eski Ramazanlar diye iç çekip eski Ramazan anılarını anlatmaya başlayacaklar.

Sevginin, saygının, kardeşliğin, birlik ve her zamankinden daha çok güçlenip öneme sahip olduğu Ramazan ayı bu özelliklerinden dolayı 11 ayın sultanı denmiştir.

Tüm Yürekler Paylaşmanın ve Bereketin Huzuru ile Çarpacak


Evde kalmanın, sosyal izolasyonun çok önemli olduğu bu dönemde kalabalık iftar yemekleri, aile ziyaretleri, bir araya gelinip yapılan meşhur kalabalık Ramazan eğlenceleri bir süre yapılmayacak olsa bile tüm herkesin yüreği iftar sofrasında ezan sesini duymanın heyecanı, paylaşmanın ve bereketin huzuru ile çarpacak.

Tatlısından tuzlusuna, zeytin yağlısından böreğine kadar özenle hazırlanan iftar sofralarında paylaşmanın ve sevdiklerinizle bir arada olmanın sevinci yaşanacak. İftar sofralarında şık ve tarz sahibi olmak isteyenler için DeFacto sizlere birbirinden şık kombin seçenekleri sunuyor.

İftar Sofralarında Şık Olmak İsteyenler İçin Tasarlandı

Ramazan ayının ruhunu ve tılsımını kombinlerine de yansıt. Sakin, dingin ve yorucu olmayan kombinlerle iftar davetlerinde yemeklerinde yerini al! Modayı yakalamak isteyen kadınlar farklı modellerdeki elbiseler ile topuklu ayakkabıları kombinleyip tarzlarına şık ve stil sahibi bir hava katabilecekler. Daha vision bir görünüme sahip olmak isteyenler desenli gömlek ve bluz modelleri ile şık pantolon kombinleri tam size göre. Ben casual modelleri tercih ederim diyenler içinde Jean pantolonlar ve tişörtler ile oluşturabileceğiniz kombinler DeFacto’da sizleri bekliyor.

Tarz Sahibi Olmak İsteyen Erkekler

Şık görünüme sahip olmak isteyen erkekler basic, ekoseli, çizgili, desenli gömlekler, chino pantolonlar ve blazer ceketler ile stil sahibi kombinler oluşturabilecekler. Daha casual görünmek isteyen erkekler için polo yaka tişörtler ile Jean pantolonlar kombinleyip istedikleri tarz ve dinamik görünüme kavuşabilecekler.

Çocuklara Göre Kombinler

Ailemizin neşe kaynağı çocuklara özel tasarlanan koşarken, oyun oynarken rahatça giyebilecekleri renkli etekler, Jean pantolonlar, süper kahraman baskılı tişörtler, bermuda şortlar çocukların gardolaplarının vazgeçilmez parçaları olacak.

En son yazılar