En Beğenilen 5 Kazak Kombini

23.10.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Geçiş mevsimlerinde “Ne giysem?” sorusunun cevabı aslında çok basit! Birbirinden şık kazaklar geçiş mevsimlerinde kurtarıcımız olacak! Serin havaların vazgeçilmezi kazak bu sezon da çok güçlü! Metalik dokular, maxi boy kollar, hareketli kol oyunları… 2017’nin kazak trendlerini en beğenilen 5 kazak kombininde senin için bir araya getirdik! DeFacto kazak koleksiyonunu beraber keşfetmeye hazır mısın?


Metalik Dokular
Metalik dokuların sıkça kullanıldığı 2017 sonbahar kış sezonu çok parlak geçecek! Deri ceketler ve pileli eteklerden sonra metalik renkler kazaklarda da moda! Gümüş, altın, bronz… Bu sene kazaklar da mücevherler gibi parlayacak! Biz sezon trendlerini bir arada kullanmayı çok seviyoruz. Bu yüzden serin akşam davetleri için DeFacto selanik örgü kazağı lazer kesim pileli etek ile bir araya getirdik.
Hareketli Detaylar
Bu sezon güçlü kol kesimleri yükselen trendler arasında. Kabarık omuzlar, pencere detayları, maxi boy kollar bunlardan sadece birkaçı! Kol oyunları bu kadar güçlü olunca kazaklar da bu trendden nasibini aldı! Sen de güçlü ve hareketli kol trendini DeFacto kolları volanlı kazak ile yakala!Renkli ve Enerjik
Sezonun en büyük trendlerinden birisi canlı renkler. Mevsimin soluk renklerine inat tasarımcılar koleksiyonlarında mavi, yeşil, turuncu ve sarı gibi enerjik renklere yer vermişti. Sen de podyumlarda sıkça gördüğümüz neon renkleri gardırobuna DeFacto düğüm detaylı kazak ile kat! Giydiklerin sana enerji versin!
Eskimeyen Klasik
Siyah balıkçı yaka kazağın modası nasıl geçebilir ki? Her kombinin kurtarıcısı olabilecek bu parçaya gardırobunda yer aç! DeFacto siyah yarım boğazlı kazağını ister yırtık jeanlerinle kombinleyip arkadaşlarınla kahve içmeye git, ister mini eteklerinle gecelere karış! Seçim senin!Bu senenin bir başka kazak trendi ise oversize kesimler. Bol kesimlerin her geçen gün daha yaygınlaştığı podyumlarda oversize kazakları bolca gördük. Rahat ve kullanışlı olmaları onları günlük stilin vazgeçilmez parçalarından birisi yapıyor. DeFacto düşük omuz triko kazağı skinny jeaninle tamamla ve şehrin sokaklarına karış!
Tercihin hangisinden yana olursa olsun 250’den fazla seçenek ile en trend kazaklar DeFacto koleksiyonunda! Keşfetsene!

En son yazılar