Sonbahar Esintisi: Güçlü Sarı

25.10.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Bu sezon podyumlarda sarının mümkün olan her tonunu gördük. Sadece bu bile bizlere sezonun “it” renginin sarı olacağının sinyallerini verdi. Parlak ve canlı sarı kombinlerinize oldukça büyük bir enerji katabilir! Eğer baştan ayağı sarı giymek gözünü korkutuyorsa küçük parçalarla bu trendi yakalamaya başlayabilirsin! Bu cool bir çanta ya da takacağın bir kemer olabilir. Eğer trendlerin sıkı takipçisiyim diyorsan Victoria Beckham, Kendall Jenner ve Gigi Hadid gibi ünlülerin ayak izlerini takip ederek baştan ayağı sarılara bürünebilirsin! Tercihin hangisi olursa olsun seveceğin bir sarıyı DeFacto koleksiyonunda bulacağından eminiz!

Sezonun en trend kumaşı kadifeyi sarıyla birleştirmeye ne dersin? Kadifenin o ağır enerjisi sarıyla birleştiğinde bir anda nasıl da değişti, fark ettin mi? Sarı kadife body ve DeFacto boyfriend denim pantolonu bir arada kullanarak günlük kombinlerine renk katabilirsin!

Sarıyı kahve ve tonları ile bir arada kullanarak kombinlerinde daha sade bir renk skalasını tercih edebilirsin. DeFacto V yaka triko kazağın içerisine sade bir gömlek kullanarak sarıyı kolayca ofis kombinlerine eklemeye ne dersin?

En son yazılar