Trend Alarmı: Ekose

23.01.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sezonun en önemli trendlerinden birisi de ekose deseni. Aklımıza okul eteklerimiz ve üniformalarımız ile kazınan ekose deseni 2018 yılının desen trendlerinin başında geliyor. Moda ikonlarının stillerinde sık sık gördüğümüz ekose trendini senin için yazdık. Hadi, günlük stiline enerji ve şıklık katacak ekose desenini DeFacto koleksiyonu ile keşfetsene!

Ekose deseni sezonun en trend desenlerinden birisi. Flannel gömlekler, kabanlar ve atkılarda sıkça gördüğümüz ekose desenlerini günlük kombinlerinde kullanarak sezon trendlerini yakından takip edebilirsin. Biz ekose detaylı sweatshirtün aynı anda sezonun iki trendini birden yakalamasını çok sevdik. Ekose desenin yanında kollarında hareketli detaylara yer verilen sweatshirt günlük kombinlerine bambaşka bir hava katacak!

Ekose trendini yakalamak istiyorsun, ama flannel gömleklerden daha farklı bir parça mı arıyorsun? O halde ekose desenini detaylarda kullanmaya ne dersin? Ekose yama detayları ile DeFacto sıfır yaka sweatshirt ekose desenine yumuşak bir geçiş yapmanı sağlayacak! Kombinini güzel bir ceket ve spor ayakkabılar ile tamamla gittiğin her yerde stilin konuşulsun!

Ekose trendini yakalamak için ihtiyacın olan her şey DeFacto koleksiyonunda. Hadi, keşfetsene!

En son yazılar