Şehir Modası: Urban Adventure

25.04.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
2017 erkek yaz modası DeFacto’da kimlik buluyor. Şehir hayatının dinamik yapısına, şık ve yüksek kalitesine uygun erkek yaz trendlerini sıkı sıkıya benimsemiş yeni smart koleksiyon Urban Adventure’la DeFacto karşında! Ofis stilinden en şık davetlere aradığın klasik parçalar sezonun trend renkleriyle Urban Adventure’da buluştu. En yeni erkek giyim parçalarını incelemeye hazır mısın?Ceketini Ne Renk Kullanmak İstersin?

Kombinini yaparken renklere önem verdiğiniz biliyoruz. Stil sahibi erkekler kontrast uyumuna önem veriyor. Sen de stilinde kontrast seçenlerdensen ceket renginin önceden belirle. Daha sonra kombininin geri kalanını oluşturmaya başlayabilirsin. Lacivert ya da bej blazer ceket sezonun hakim renkleri arasında.

Smart Stilin Vazgeçilmezi Gömlekler

Erkek modasının zamansız parçası olan gömlekler klasik duruşun için de vazgeçilmez seçimler. Smart Kombinini oluştururken ceket yerine hırka seçimi yapabilirsin ancak gömlekten vazgeçemezsin. Belirlediğin ceket rengine kontrast tonlarda erkek yaz modasına uygun gömlek modellerini seçmelisin.

Şıklığının Gizli Kahramanı

Yelek sever misin? Bizce smart ve klasik duruşunun tamamlayıcısı yeleğe kombininde muhakkak yer vermelisin. Ceketini çıkardıktan sonra gömleğinle monokrom bir uyum yakalayacak yelek modellerinden hangisi hoşuna gidiyor?

2017 erkek modası trendlerini DeFacto Blog’da takip etmeye devam et. En yeni parçalarla harika kombin önerileriyle her daim şık olman için yanındayız!

En son yazılar