1 Tişört 3 Kombin

25.07.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Düz beyaz tişörtler moda dünyasının asla eskimeyen klasiklerinden. Her stil ve kombine uyum sağlayan düz beyaz tişörtler 2018 ilkbahar yaz sezonunda da tahtını kimseye bırakmıyor. Denim pantolonlar, kalem etekler, konforlu şortlar... Moda ikonlarının günlük stillerinde aklına gelebilecek bütün parçalarla kullandığı Düz beyaz tişörtler ile sokak stilini bir sonraki seviyeye taşımaya ne dersin? Tek bir tişört ile hazırlayabileceğin üç farklı kombin önerimizi DeFacto koleksiyonu ile keşfet!

Kült Klasik
Düz beyaz tişörtleri düşündüğün zaman aklına ilk hangi parça geliyor? Denim pantolonlar değil mi? Çabasız şıklığın vazgeçilme yan anahtar parçaları denim pantolonlar ve beyaz tişörtler ile 10 dakikada evden çıkmaya hazırsın! DeFacto beyaz basic tişört kombinini tamamlamak için ihtiyacın olan tek şey şık bir spor ayakkabı ve konforlu bir sırt çantası!

Hareketli Detaylar
Beyaz tişörtünle biraz farklı bir kombin yapmaya ne dersin? Beyaz gömlekler ile kullanmaya alışık olduğumuz kalem etek kombinlerine daha relax bir tavır katmak için joker oyuncunu beyaz tişörtler ile değiştirebilirsin. DeFacto volan detaylı sarı kalem etek ve beyaz tişört kombinini tamamlamak için gideceğin yere göre spor ayakkabı ve sandaletlerden ya da stilettolardan yardım alabilirsin.

Yazın Vazgeçilmezi Şortlar
Yaz aylarının en sevilen parçalarından birisi hiç şüphesiz şortlar. Maksimum konfor ve şıklığı bir arada sunan şortlar sıcak yaz günlerinde hepimizin kurtarıcısı. Klasik denim şort kombinlerinden sıkıldıysan tercihini DeFacto rahat kesim mini şorttan yana kullanabilirsin. Beyaz tişörtün ile tamamlayacağın pudra rengi şortunla rahat ve şık bir stil yakalayabilirsin. Kombinine biraz renk katmak istersen 2018 ilkbahar yaz sezonunun sevilen aksesuarları broşlardan yardım alabilirsin.

2018 ilkbahar yaz sezonunda sokak stilini bir sonraki seviyeye çıkartmak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar