3 Adımda Romantik Stil

25.07.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz kreasyonlarında göze çarpan en önemli detaylardan birisi de tasarımlardaki naiflikti. Sanatın romantik dönemine yumuşak bir geçiş olarak tanımlayabilieceğimiz bu durum sokak modasını da derinden etkiledi. Çiçek desenleri, puantiyeler, şifon elbiseler ve fırfırlar gibi romantik akımı çağrıştıran detaylar 2018 ilkbahar yaz sezonunda ön plana çıkıyor. Bu akımı günlük stiline aktarmak için DeFacto koleksiyonu ile hazırladığımız kombinlere bizimle beraber göz atmaya ne dersin?

Yükselen Trend Karmen Yaka
2018 ilkbahar yaz koleksiyonlarının en sevilen trendlerinden birisi de karmen yakalar. Moda'da Latin rüzgârlarının esmesini sağlayan karmen yakalar sokak modasını ele geçiriyor. Bluzlarda ve elbiselerde sıkça tercih edilen karmen yakalar romantik stilin de vazgeçilmez detaylarından. Sezonun sevilen trendlerini bir arada kullanmak istersen DeFacto karmen yaka çiçek desenli elbise tam sana göre!

Pudranın Masumiyeti
Ünlü isimlerin kırmızı halı kombinlerinde sıkça tercih ettiği pudra ve tonları 2018 ilkbahar yaz sezonunun öne çıkan renklerinden. Romantik sitilin sevilen rengi pudra ile günlük stiline renk katmaya ne dersin? Cevabın evet ise kırmızı çiçek desenli choker yaka detaylı pudra bluzu ispanyol paça pantolonlar ve kloş eteklerle kombinleyebilirsin. Stilini tamamlamak için DeFacto tek bant detaylı trend ayakkabı gibi sade aksesuarlardan yardım alabilirsin.

Eskimeyen Klasik: Puantiye
Modanın eskimeyen klasiklerinden puantiye deseni ile romantik stili ofis kombinlerinde de yakalayabilirsin. Beyaz kumaş ve denim pantolonlar ile kombinleyebileceğin DeFacto puantiye desenli asimetrik kesim gömlek tunik sıcak yaz günlerinde ofisteki kurtarıcın olmaya aday. Stilini tamamlamak için beyaz sivri burun kısa topuklu ayakkabıdan ve inci aksesuarlardan yardım alabilirsin. Kırmızı bir ruj ile bütün parçaları ustalıkla bir araya getirebilirsin.

Floral desenler, puantiyeler, fırfırlar... Sezonun en romantik detaylarını yakalaman için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!


En son yazılar