Başarılı Ofis Stilinin Kodları

25.07.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Haftada en az beş günümüzü geçirdiğimiz işyerlerimizde şık olmak hepimizin ilk tercihi. Peki şık bir ofis stili için her gün yarım saatimizi gardırobun önünde mi geçirmemiz gerekiyor? Doğru parçalarla oluşturacağımız bir ofis gardırobunda sadece on dakika içinde hazırlanıp şıklığını sürdürmek mümkün. Peki bu doğru parçalar neler? DeFacto koleksiyonu ile hep beraber göz atmaya ne dersin?

Her sezon ofis stilinle en çok uyum sağlayan trendlerden bir iki parçayı gardırobuna dahil ederek modaya ayak uydurabilirsin. 2018 ilkbahar yaz sezonunda fırfır ve volan detayları en sık tercih edilen trendlerdendi. Ofis stilleri ile de kolayca uyum sağlayan bu detayı pastel tonlardaki bluzlar ile kombinlerine dahil edebilirsin. Stilini tamamlamak stiletto ve dar paça pantolonlardan yardım alabilirsin.

Yaz sıcaklarında erkekler için ofis stilinde en kullanışlı parça polo yaka tişörtler. Pamuklu ve nefes alan dokuları ile sana işyerindeyken maksimum şıklık ve konforu bir arada sunan polo yaka tişörtlerini chino pantolonlar ile kombinleyebilirsin. Spor bir ofis stili için tercihini kunduralar yerine spor ayakkabılardan yana kullanabilirsin.

Ofis stilinde başarılı kombinler hazırlayabilmen için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda, keşfetsene!

En son yazılar