Yazın Sevilen Rengi: Yeşil

25.07.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018 ilkbahar yaz sezon trendlerinde canlı renkler ön plana çıkıyor. Ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında ve moda ikonlarının günlük stillerinde sıkça tercih ettiği canlı renkler sokak modasını ele geçiriyor! Sezonun yükselişe geçen rengi sarıdan sonra sıra yazın vazgeçilmez rengi yeşilde! Günlük stilinde 2018 ilkbahar yaz trendlerini DeFacto koleksiyonunun birbirinden güzel yeşilleri ile yakala!

Zıt Renklerin Uyumu
Canlı renk trendini sen de günlük stilinde yakalamak istiyor ama bir türlü nereden başlayacağını bilemiyor musun? Farklı renkleri bir arada nasıl kullanacağına dair kafan karıştığı zaman renk çarkından yardım alabilirsin. Birbirine zıt olan renkleri bir arada kombinleyerek stilini bir sonraki seviyeye çıkarabilirsin. DeFacto fırfır detaylı yeşil kalem eteğinle hazırlayacağın kombinini kırmızı cat eye güneş gözlük gibi zıt renklerdeki aksesuarlar ile tamamlayabilirsin!

Konforun En Güzel Tonu: Yeşil
2018 ilkbahar yaz sezonunun en çok tercih edilen modellerinden birisi de rahat kesim beli lastikli pantolonlar oldu. Sağladıkları maksimum konfor ve şıklıktan dolayı hepimizin günlük stilinde severek kullandığı rahat kesim pantolonlar bu sezonun favori parçalarından. Sen de 2018 ilkbahar yaz trendlerini tam on ikiden vurmak istiyorsan rahat kesim pantolonları yeşil ile bir araya getirebilirsin. Yeşil stilini tamamlamak için DeFacto rahat kesim yeşil pantolondan yardım alabilirsin.

Çizgilerin Gücü Adına
Hiç şüphesiz moda dünyasının en sevilen desenlerinden birisi çizgiler. Hemen hemen her sezon farklı formlar ve farklı stillerde karşımıza çıkan çizgile bu sezon da bizleri yalnız bırakmıyor. Farklı incelikte ve renklerden çizgilerin bir arada kullanıldığı 2018 ilkbahar yaz sezonunda DeFacto yanı şerit detaylı elbiseçizgili yeşil elbise ile trendleri yakından takip et! Stilini tamamlamak için spor terliklerden yardım al, gittiğin her yerde tarzın konuşulsun!

2018 ilkbahar yaz sezonunda sokak stilini bir sonraki seviyeye çıkartmak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar