Ekose Çılgınlığı

13.09.2018 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

2018-2019 sonbahar kış sezonunun yükselişe geçen parçalarından birisi de ekose desenli pantolonlar oldu. Moda haftalarında Micheal Kors, Missoni ve Dior gibi ünlü moda evlerinin ve tasarımcıların koleksiyonlarında yer verdiği ekose desenli pantolonlar yeni sezonda sıkça karşımıza çıkacak. Farklı renk, model ve dokularda karşımıza çıkan ekose pantolonlar günlük stilinde modayı takip eden her kadının gardırobunda kendine yer edinmeye kararlı. 2018-2019 sonbahar kış sezonunun gözdesi ekose pantolonlara DeFacto ile göz atmaya ne dersin?

Konfor ve Şıklık Bir Arada
2018-2019 sonbahar kış sezonunda yazdan yeni koleksiyonlara geçiş yapan birçok trend ile karşılaşıyoruz. Rahat kesimleri ve lastikli bel detayları ile günlük stilimizde vazgeçilmez bir yer edinen pull on pantolonlar da bunlardan birisi. Geçtiğimiz sezon iyice alıştığımız konfordan sonbaharda da vazgeçmiyoruz. DeFacto elastik bel kareli pantolon gibi şık tasarımlara sahip pull on pantolonlar yeni sezonda da önemli bir yere sahip. Sen de günlük stilinde rahat ve trend parçaları tercih ediyorsan ekose desenli elastik bel pantolonunu kol detaylı siyah bluz ile kombinleyebilirsin. Stilini tamamlamak için babetlerden yardım alabilirsin.

Kırmızının Çekim Gücü
Moda dünyasının en cazibeli renklerinden birisi olan kırmızı 2018-2019 sonbahar kış sezonunda feminen tarzından biraz uzaklaşarak bizi 2000’lerin sevilen punk stiline götürüyor. Avril Lavigne gibi ikonik punk starlarının sıkça tercih ettiği kırmızı ekose deseni yeni sezonda tekrar yükselişe geçiyor. Sen de günlük stilinde 2000’ler esintili bir kombin hazırlamak istersen DeFacto taş işleme detaylı ekose gömlek ve DeFacto kareli relax fit pantolon ikilisini tercih edebilirsin. Stilini tamamlamak için beyzbol şapkaları ve chunky botlardan yardım alabilirsin.

Feminen Stilin Güncel Kodları
Dünya genelinde kadının değişen rolü ile beraber modadaki kadın ve feminenlik algısı da değişiyor. Geçtiğimiz sezonlarda ön plana çıkan maskulen stilin ardından 2018-2019 sonbahar kış koleksiyonlarında iri vatkalı maskulen ceketlerin leopar ve lateks gibi feminen dokular ile beraber kullanılması gibi yepyeni bir trend ile karşılaşıyoruz. İki zıt stilin harmanlandığı kombinlerden birisine imza atmak istersen DeFacto kareli palazzo pantolon ve derin v yakalı bluz ikilisini tercih edebilirsin.

2018-2019 sonbahar kış sezonunda ekose desenli pantolonlar ile stilini bir sonraki seviyeye çıkarmak için ihtiyacın olan her şey yüzlerce seçenek ile bir tık uzağında DeFacto koleksiyonunda. Hadi keşfetsene!

En son yazılar